notifications Siz de benzer bir proje yaptırmak istiyorsanız, kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra Proje Ekle bölümünden proje girişi yapabilir ve dakikalar içerisinde onlarca uzmandan fiyat ve teslim süresi teklifleri alabilirsiniz.

Eğer elinizde bu üründen var ve satışını yapmak istiyorsanız kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra Market İşlemleri/Market Ekle bölümünden ürününüzü ekleyebilir ve satışını gerçekleştirebilirsiniz.
Gömülü Yazılım > Diğer İşlemler

Hexa Helikopter Matlab Simülasyonu

Proje ID: #2331    |    Yayın: 51 gün önce    |    Rapor : Evet
Hexa Helikopter Matlab Simülasyonu Elektronik, Robotik ve Gömülü yazılım Projeleri için en doğru adres. Projeleriniz için onlarca uzmandan teklifler alın.Bu projede 6 pervaneli helikopterin (hexahelikopter) sınırsız uzayda dinamik denklemlerinin oluşturularak matlab ortamında girmiş olduğumuz koordinatlara gitmesi sağlanacaktır. İzleyeceği bir rota belirlenecek ve bu rota üzerinden giderken ne kadar bir sapma meydana geldiği de ayrıca hesaplanacaktır. Proje sadece matlab simülasyonunda kullanılacağından dinamik denklemler hazırlanacak ve bu denklemler word dosyası ile gönderilecek, matlab kodu ile birlikte ayrı ayrı dosya üzerinden digital ortamda gönderilecektir.Hexa Helikopter Matlab Simülasyonu - Elektronik Devre Projeleri

Hexa Helikopter Matlab Simülasyonu - Elektronik Devre Projeleri

Circle Image
Proje Sahibi : Hulk08
22 gün önce
Güven Puanı : 30
2 proje girişi    |    0 işlemli    |    0 ödeme yapılmayan