notifications Siz de benzer bir proje yaptırmak istiyorsanız, kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra Proje Ekle bölümünden proje girişi yapabilir ve dakikalar içerisinde onlarca uzmandan fiyat ve teslim süresi teklifleri alabilirsiniz.
Robotik ve Mekatronik > Hobi Robot Tasarım ve Üretimi

Hızlı Çizgi İzleyen Robot Yazılımı (PID)

Proje ID: #2611   |   Bütçe: Belirtilmemiş   |   Süre: Belirtilmemiş   |   Yayın: 1948 gün önce   |   Rapor : Evet
Hızlı Çizgi İzleyen Robot Yazılımı (PID) Elektronik, Robotik ve Gömülü yazılım Projeleri için en doğru adres.Merhaba, bir hızlı çizgi izleyen robot yapmak istiyorum. Kullanacağım parçalar;
Arduino UNO
L298N Motor Sürücü
QTR-8A
6V 6000 RPM Motor
MZ-80
PID ile çalışan kod hazırlamalısınız. İstek üzerine birkaç ayrıntı daha ekliyorum. Robot, MZ-80 ile harekete geçecekir. Yani önünde bir engel olacak ve bu engel kalktığında robot harekete geçecek. Aynı şekilde tekrar bir engel ile karşılaştığında durmalı. QTR-8A, 8 sensörden 6'sı kullanılacak şekilde olmalıdır. Bu kod, okulumdaki bir yarışma için. MEB Robot vesaire gibi yarışmalar için değil. Öğrenci olduğum için uygun fiyatlı teklifleri değerlendireceğim. 150-200 TL üstü teklifler beni zorlar. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.Hızlı Çizgi İzleyen Robot Yazılımı (PID)

Hızlı Çizgi İzleyen Robot Yazılımı (PID)

Circle Image
Proje Sahibi : egehan531
1930 gün önce
Güven Puanı : 30
2 proje girişi    |    0 işlemli    |    0 ödeme yapılmayan

Proje ile ilgili soru sor

Henüz proje ile ilgili soru sorulmamış