notifications Siz de benzer bir proje yaptırmak istiyorsanız, kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra Proje Ekle bölümünden proje girişi yapabilir ve dakikalar içerisinde onlarca uzmandan fiyat ve teslim süresi teklifleri alabilirsiniz.

Eğer elinizde bu üründen var ve satışını yapmak istiyorsanız kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra Market İşlemleri/Market Ekle bölümünden ürününüzü ekleyebilir ve satışını gerçekleştirebilirsiniz.
Elektrik ve Elektronik > Devre Tasarım ve Üretimi

IR kumandalı perde tasarımı

Proje ID: #307    |    Yayın: 1527 gün önce    |    Rapor : Hayır
IR kumandalı perde tasarımı Elektronik, Robotik ve Gömülü yazılım Projeleri için en doğru adres. Projeleriniz için onlarca uzmandan teklifler alın.bir adet Ir verici olacak üzerinde 4 adet buton olacak birinci butona basınca alıcıdaki motor ileri ikinci butona basınca geri dönecek.üçüncü butona basınca ikinci motor ileri gidecek dördüncü butona basınca ikinci motor geri gidecek.Butona basılı tutulursa motorlar çalışacak basılmadığı anda hemen duracak.Bir de butona basılmadığı müddetçe kumanda sıfır elektrik harcayacak.
verici ölçüleri 4cm*7cm alıcı 79mm*56mm (alıcıyı besleyecek olan 220/12 voltluk trafo da bu ölçülere dahil).alıcıda kullanılacak motorun çalışma akımı 750maIR kumandalı perde tasarımı - Elektronik Devre Projeleri

IR kumandalı perde tasarımı - Elektronik Devre Projeleri

Circle Image
Proje Sahibi : veli_dayi
775 gün önce
Güven Puanı : 30
2 proje girişi    |    0 işlemli    |    0 ödeme yapılmayan