notifications Siz de benzer bir proje yaptırmak istiyorsanız, kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra Proje Ekle bölümünden proje girişi yapabilir ve dakikalar içerisinde onlarca uzmandan fiyat ve teslim süresi teklifleri alabilirsiniz.

Eğer elinizde bu üründen var ve satışını yapmak istiyorsanız kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra Market İşlemleri/Market Ekle bölümünden ürününüzü ekleyebilir ve satışını gerçekleştirebilirsiniz.
Elektrik ve Elektronik > Devre Tasarım ve Üretimi

Kablolu sensör sistemi

Proje ID: #2308    |    Yayın: 66 gün önce    |    Rapor : Hayır
Kablolu sensör sistemi Elektronik, Robotik ve Gömülü yazılım Projeleri için en doğru adres. Projeleriniz için onlarca uzmandan teklifler alın.Merhaba arkadaşlar,
Bir projem daha mevcut zaten incelemişsinizdir. O projenin maliyetini düşürmek amacıyla bir kaç gereksinimi değiştirdim. Gelen tekliflere göre iki projeyi de inceleyip bir teklif seçimi yapacağım.

1. Sistem sadece küçük bir odada kullanılacak.
2. Sistem farklı 1 noktadan sıcaklık ölçecek
3. Sistem farklı 1 noktadan nem ölçecek
4. Sistem odadaki karbondioksit ve oksijen oranını ölçecek
5. Sistem odada zararlı gaz bulunup bulunmadığını ölçecek

Tüm sensörleri üzerinde barındıran devre kablo ile bir LCD de sırasıyla sensör bilgilerini gösterecek. yazılım içinde tüm sensör verileri için optimum değer aralığı girilmiş olacak. Eğer tüm sensörler bu değer içerisindeyse LCD de sadece ALL OK yazısı görülecek. Eğer herhangi bir sensör range dışında ise FAIL - sensör kodu ve alt satırda da okunan değer yazacak.Kablolu sensör sistemi - Elektronik Devre Projeleri

Kablolu sensör sistemi - Elektronik Devre Projeleri

Circle Image
Proje Sahibi : elektre
36 gün önce
Güven Puanı : 60
2 proje girişi    |    1 işlemli    |    0 ödeme yapılmayan