notifications Siz de benzer bir proje yaptırmak istiyorsanız, kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra Proje Ekle bölümünden proje girişi yapabilir ve dakikalar içerisinde onlarca uzmandan fiyat ve teslim süresi teklifleri alabilirsiniz.
Robotik ve Mekatronik > Hobi Robot Tasarım ve Üretimi

Kameralı sensörlü robot araba çalışması

Proje ID: #1154   |   Bütçe: Belirtilmemiş   |   Süre: Belirtilmemiş   |   Yayın: 2797 gün önce   |   Rapor : Evet
Kameralı sensörlü robot araba çalışması Elektronik, Robotik ve Gömülü yazılım Projeleri için en doğru adres.Arkadaşlar ben aşağıdaki linkte verildiği gibi bir araç istiyorum yine ordaki gibi uzak mesafeden internet yada baska bir bilgisayar programı ile kontrol etmek istiyorum.
Buna ek olarak aracın önündeki yada tepesine koyacagımız hareketli bir mekanizma ile aracı anlıkta bilgisayar üzerinden görebilmek istiyorum
Ayrıca yine o hareketli mekanizmada koyacagımız bir hareket sensörü yada radar ile hareket algılandığında kamerasını o yöne cevirerek bize görüntüyü vermesini  istiyorum.
birde yine o hareketli mekanizmada basit bir lazer yada plastik top atan bir şeyde olursa iyi olur,tabi bunu ister otomatik istenirsede bilgisayardan biz açabilelim.
bu arada hocalarım araç kontrolünü açık alanda yapacagız,bilgisayar üzerinden aracı saga sola ileri geri yapabileceğiz hemde kamerayıda saga ve soladda biz kendimiz döndürebilmeliyiz.
bu bir bitirme tezidir.arkadaşlar teşekkür ederim ilginiz için
link
http://elektronikdevreler.org/robot-araba-devresi/     yapacagımız bunun biraz ekleme yapılmışı olacak
askeri alan gibi düşündüreceğim hocama Kameralı sensörlü robot araba çalışması

Kameralı sensörlü robot araba çalışması

flash_auto acil
Circle Image
Proje Sahibi : maslan123
227 gün önce
Güven Puanı : 15
13 proje girişi    |    2 işlemli    |    0 ödeme yapılmayan

Proje ile ilgili soru sor

Henüz proje ile ilgili soru sorulmamış