notifications Siz de benzer bir proje yaptırmak istiyorsanız, kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra Proje Ekle bölümünden proje girişi yapabilir ve dakikalar içerisinde onlarca uzmandan fiyat ve teslim süresi teklifleri alabilirsiniz.
Elektrik ve Elektronik > Devre Tasarım ve Üretimi

Kapak açıldığında müzik çalan devre

Proje ID: #226   |   Bütçe: Belirtilmemiş   |   Süre: Belirtilmemiş   |   Yayın: 2733 gün önce   |   Rapor : Evet
Kapak açıldığında müzik çalan devre Elektronik, Robotik ve Gömülü yazılım Projeleri için en doğru adres.Merhaba,
Bildiğiniz gibi marketlerde kola, bira v.b ürünlerin satıldığı dolaplar mevcuttur. İstediğim devre; bu dolap kapağı açıldığında müzik çalacak ve kapandığında müzik kesilecektir. Devre ile ilgili detaylı isterler aşağıda belirtilmiştir.
1) Tasarlanacak devre aralıksız uzun süreler çalışacağı için seçilecek malzemeler kaliteli ve uzun ömürlü olmalıdır. 
2) Pil tasarrufu için güç tüketimi düşük olmalı, devre; kapak kapalı olduğu durumlarda uyku moduna geçmelidir. Eğer tasarlanabilirse sadece kapak açıldığında enerjilenecek bir sistem tercih sebebi olabilir.
3) Çalacak müzik alışveriş merkezi gibi gürültülü bir ortamda olacağından net ve yeterince yüksek olmalıdır. Ses seviyesi ayarlanabilir olmalıdır.
4) Kolay monte edilebilir olmalıdır. 
5) Devre hoparlör ile beraber tek bir kutuda yer almalı, boyutu montaj kolaylığı açısından küçük olmalıdır. Tarafımızdan belirtilecek olan müzikler çaldırılmalıdır (max 5dk lık).
6) Prototip ve seri üretim fiyatı istiyorum. Teklifteki prototip fiyatınız olsun, teklif mesajında seri üretim fiyatını belirtiniz. 
7) Ürün için istendiğinde seri üretim yapılabilmeli. 500, 1000, 5000 gibi adetler istendiği taktirde talep yerine getirilmeli. İhtiyaç halinde ürünler için destek verilebilmeli.
8) Montaj kitapçığı ve kullanım kitapçığı hazırlanmalıdır.Kapak açıldığında müzik çalan devre

Kapak açıldığında müzik çalan devre

Circle Image
Proje Sahibi : gurpazar
1930 gün önce
Güven Puanı : 50
1 proje girişi    |    0 işlemli    |    0 ödeme yapılmayan

Proje ile ilgili soru sor

Henüz proje ile ilgili soru sorulmamış