notifications Siz de benzer bir proje yaptırmak istiyorsanız, kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra Proje Ekle bölümünden proje girişi yapabilir ve dakikalar içerisinde onlarca uzmandan fiyat ve teslim süresi teklifleri alabilirsiniz.
Robotik ve Mekatronik > Hobi Robot Tasarım ve Üretimi

Kickstarter için proje önerisi ve bu ürünün üretimi

Proje ID: #1311   |   Bütçe: Belirtilmemiş   |   Süre: Belirtilmemiş   |   Yayın: 2739 gün önce   |   Rapor : Hayır
Kickstarter için proje önerisi ve bu ürünün üretimi Elektronik, Robotik ve Gömülü yazılım Projeleri için en doğru adres.Merhaba,
Kickstarter ve indiegogo sitelerini duymuş olanınız vardır. Bu siteler yaratıcı farklı fikirlere yatırım yaparak ürünün gerçekleştirmesini sağlıyor. Yatırım yapan kişilere de yatırım miktarına göre teşekkür, tisort vb. şeyler veya yapacağınız ürünü veriyorsunuz.
Bu tür bir proje yapacak, projeye ortak veya projeyi gerçekleştirip, tüm hakları ile bana satacak ben de buralara koyup yatırım almaya çalışacağım.
Bir kaç fikrim var ancak çok büyük boyutlarda olduğu için ufal bir boyuta indiremedim. Fikri olup ürünü yapıp bana satacak birisini arıyorum.
Hayatı kolaylaştıran herşey olabilir, elektronik metre, akıllı saksı vb şeyler. İlla olmayan bir ürün olmasına gerek yok. Olan bir ürüne katma değer katarak da olabilir.Kickstarter için proje önerisi ve bu ürünün üretimi

Kickstarter için proje önerisi ve bu ürünün üretimi

Circle Image
Proje Sahibi : mrtcn
1480 gün önce
Güven Puanı : 17
6 proje girişi    |    1 işlemli    |    0 ödeme yapılmayan

Proje ile ilgili soru sor

Henüz proje ile ilgili soru sorulmamış