notifications Siz de benzer bir proje yaptırmak istiyorsanız, kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra Proje Ekle bölümünden proje girişi yapabilir ve dakikalar içerisinde onlarca uzmandan fiyat ve teslim süresi teklifleri alabilirsiniz.
Diğer Projeler > Diğer İşlemler

Kulüp Üye Takip Sistemi

Proje ID: #3100   |   Bütçe: Belirtilmemiş   |   Süre: Belirtilmemiş   |   Yayın: 147 gün önce   |   Rapor : Hayır
Kulüp Üye Takip Sistemi Elektronik, Robotik ve Gömülü yazılım Projeleri için en doğru adres. Projeleriniz için onlarca uzmandan teklifler alın.Üyelerin bilgilerinin (ad-soyad, öğrenci no, mail adresi vb.) ve fiziksel formlarının taranmış halinin kayıt edilebileceği bir üye takip sistemi istiyorum sonrasında kayıtlı verilere de farklı bir ekrandan erişmem gerekiyor.Kulüp Üye Takip Sistemi - Elektronik Devre Projeleri

Kulüp Üye Takip Sistemi - Elektronik Devre Projeleri

Circle Image
Proje Sahibi : MaviKulubeliAda
128 gün önce
Güven Puanı : 60
4 proje girişi    |    2 işlemli    |    0 ödeme yapılmayan

Proje ile ilgili soru sor

2045
katagun: Formları resim dosyası olarak taratılıp bunun yazıya dönüştürülerek veritabanında kaydedilmesini mi istiyorsunuz ?

Yoksa sadece taranmış resimleri kaydedip görüntülemek mi ?

2045
Cevap: Sadece resim olarak kaydedecek geriye kalan bilgileri ben elimle gireceğim. Kısaca fiziksel formdaki verileri ben elimle gireceğim aynı zamanda üzerinde imza bulunduğu için formun da bir dijital kopyasını saklayacağım

2045
katagun: Hangi platformda olmasını istiyorsunuz ? Web, mobil, masaüstü ve herhangi bir yazılım dili tercihiniz var mıdır ?

2045
Cevap: Web olursa daha iyi olur herhangi bir yazılım dili tercihim yok