notifications Siz de benzer bir proje yaptırmak istiyorsanız, kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra Proje Ekle bölümünden proje girişi yapabilir ve dakikalar içerisinde onlarca uzmandan fiyat ve teslim süresi teklifleri alabilirsiniz.
Robotik ve Mekatronik > Hobi Robot Tasarım ve Üretimi

lazer isikli kisi tanima

Proje ID: #761   |   Bütçe: Belirtilmemiş   |   Süre: Belirtilmemiş   |   Yayın: 3145 gün önce   |   Rapor : Evet
lazer isikli kisi tanima Elektronik, Robotik ve Gömülü yazılım Projeleri için en doğru adres. Projeleriniz için onlarca uzmandan teklifler alın.Lazer isik yardimiyla kisi tanima bu lazee isik normal ceptelefonu boyutunda olacak bu lazer isik 
Kisiye yansittiginda kisinin kim oldugu ve kisinin ne suc isledigi ve bu kisi nerede yasadigi vb turleri algilayip vereceklazer isikli kisi tanima - Elektronik Devre Projeleri

lazer isikli kisi tanima - Elektronik Devre Projeleri

money tazminat
Circle Image
Proje Sahibi : huseyin_candan
2724 gün önce
Güven Puanı : 10
10 proje girişi    |    1 işlemli    |    0 ödeme yapılmayan

Proje ile ilgili soru sor

Henüz proje ile ilgili soru sorulmamış


ÖNEMLİ UYARI !

Proje Tazminat dopinglidir! İşveren uzman seçimi gerçekleştirip, teklif bedelini havuz hesabına aktardıktan sonra; teklifi seçilen uzmanın da 3 iş günü içerisinde teklif bedelinin 25% ini havuz hesabına aktarması gerekmektedir.

Projenin başarıyla tamamlanması durumunda uzmanın havuz hesabına yatırdığı 25% lik tazminat bedeli; hiç bir kesinti yapılmadan uzmana tekrar iade edilecektir.
Projenin zaman aşımından dolayı iptal edilmesi durumunda; uzmanın havuz hesabına aktardığı 25% lik tazminat bedeli işverenin bakiyesine aktarılacaktır.
Projenin reddedilmesi durumunda, proje jüri incelemesine gidecek ve tazminat bedeli ve proje durumu hakkında karar alınacaktır.
Teklifte belirtilen süre için işveren ücreti havuz hesabına yatırdıktan sonra geri sayım başlatılacaktır.
Bu projeye teklif veren uzmanlar bu koşulları kabul etmiş sayılacaklardır!

Seçilen uzmanın tazminat bedelini 3 gün içerisinde havuz hesabına aktarmaması durumunda cezai işlemler uygulanabilecektir.