notifications Siz de benzer bir proje yaptırmak istiyorsanız, kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra Proje Ekle bölümünden proje girişi yapabilir ve dakikalar içerisinde onlarca uzmandan fiyat ve teslim süresi teklifleri alabilirsiniz.
Elektrik ve Elektronik > Devre Tasarım ve Üretimi

LF Wake-up Receiver AS3933 Demo Kit ile Devre

Proje ID: #835   |   Bütçe: Belirtilmemiş   |   Süre: Belirtilmemiş   |   Yayın: 3097 gün önce   |   Rapor : Evet
LF Wake-up Receiver AS3933 Demo Kit ile Devre Elektronik, Robotik ve Gömülü yazılım Projeleri için en doğru adres.AMS Firmasının AS3933 Low Frequency Wake-up Receiver'ı ile Passive Keyless Entry benzeri bir sistem tasarımı yaptırmak istiyoruz. 
Sizlerden gelecek teklif üzerine AS3933'un demo kitini satın alacağız ve size göndereceğiz.
Bu demo kitin datasheetini ek'e koyuyorum.
Sistemden anladığımız. Üzerindeki anten ile maksimum mesafesine kadar yakınlık ayarı yapılabildiği. (Örn:1-3 metre arası)
İsteğimiz, bu mesafe ayarı yapılabildikten sonra, kartlar üzerindeki elektronik devre elemanları temin edilerek, kendi isteğimiz doğrultusunda kart dizaynının yapılması. 
Yapacağımız kart dizaynlarında demo kitten ayrı olarak,
-Receiver(Kumanda) tarafında işlemci uyandırıldığında tetiklenecek bir RF verici olacak (PCB Anten).
-Transmitter(Ana Ünite) tarafında da bir RF alıcı olacak. 
-Kumandamız belirlediğimiz mesafeye girdiğinde işlemcisini uyandırarak, rf ile uyandığı bilgisini karşı tarafa göndererek röle çektirmesi sağlanacak. 
-Bir ana ünite kendine ait tüm kumandaları uyandırabilecek.
- Ana ünite, kumanda tarafından röle çek sinyalini aldığında röleyi çekerek, yaklaşık 20 saniye süreyle devre dışı kalarak, bu süre zarfında mesafeye giren diğer kumandaları uyandırmayacak. 
-Kumanda sadece bizim tarafımızdan, istediğimiz ana ünite için programlanabilecek. 
-Kumanda mümkün olduğu kadar ince ve küçük tasarlanacak. 
-Kumanda yaklaşık 1000 aktif olma durumunda CR2032 pil ile 1 yıl çalışabilecek. 
-Mevcut Passive Keyless Entry sistemlerinde kumanda için PIC16F636 işlemci kullanılmış. Daha uygun fiyatlı, işimizi görebilecek bir başka işlemci kullanabiliriz. (RF kısmında rolling ya da hopping koda ihtiyacımız olmadığını düşünüyoruz. Karşılıklı görüşülebilir)
-Demo kitte kumanda da kullanılan X,Y ve Z pozisyonu antenleri yerine, daha küçük bir tasarım yapmak için 3D antenler kullanabiliriz. 
-Yapacağımız devrede mümkün olduğunca maliyet açısından daha uygun devre elemanları kullanmamız gerekiyor. 
İşlemin sonunda prototip olarak hazırlanmış 2 adet ana ünite ve 5 adet kumanda tarafımıza tüm çizimleri teknik bilgileri ile teslim edilmeli. 
İşlem sırasında ihtiyaç duyacağınız tüm devre elemanları tarafımızdan temin edilerek, size en kısa sürede ulaştırılacaktır. 
Gerek demo kitin temini gerekse ihtiyaç duyulacak devre elemanlarının temini açısından çok kısa sürmesini beklemediğimiz projemiz için, projeyi sonuclandırabilecek, devre elemanlarının temininden sonra verdiği tarih sözlerine riayet edecek, ilgili konuda deneyimli kişiler ile çalışmak istiyoruz. 
 LF Wake-up Receiver AS3933 Demo Kit ile Devre

LF Wake-up Receiver AS3933 Demo Kit ile Devre

Circle Image
Proje Sahibi : tyomro
2724 gün önce
Güven Puanı : 50
1 proje girişi    |    0 işlemli    |    0 ödeme yapılmayan

Proje ile ilgili soru sor

Henüz proje ile ilgili soru sorulmamış