notifications Siz de benzer bir proje yaptırmak istiyorsanız, kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra Proje Ekle bölümünden proje girişi yapabilir ve dakikalar içerisinde onlarca uzmandan fiyat ve teslim süresi teklifleri alabilirsiniz.
Elektrik ve Elektronik > Dizgi ve Lehimleme

Logitech MX Anywhere Mouse Onarımı

Proje ID: #2669   |   Bütçe: Belirtilmemiş   |   Süre: Belirtilmemiş   |   Yayın: 1912 gün önce   |   Rapor : Hayır
Logitech MX Anywhere Mouse Onarımı Elektronik, Robotik ve Gömülü yazılım Projeleri için en doğru adres. Projeleriniz için onlarca uzmandan teklifler alın.Merhaba arkadaşlar, severek kullandığım mouse'ın (Logitech MX Anywhere) sol tıklama butonu bozuldu, tamir ettirip kullanmaya devam etmek istiyorum. Değişim yapılacak gerekli parçayı ben temin ettim, ayrıca ifixit sitesinde de güzel bir rehber var konuyla ilgili (https://www.ifixit.com/Guide/Logitech+Anywhere+Mouse+MX+Micro+Switch+Replacement/10243).
Detaya girecek olursak; yapılacak iş;
Mouse'un içi açılacak ve sol butonun tıklama işlevini yerine getiren 2 pinli microswitch (elimde hazır) yenisiyle değiştirilecek. İnce uçlu bir lehim cihazım olmadığı için cihazı riske atmak istemedim. Mikro boyutta entegre lehimiyle uğraşan arkadaşların ortalama 15-20 dk'da bunu halledeceğini düşünüyorum. Bu ayarda mouse'ların yenisi 300 lira civarında, o yüzden makul teklifler verirseniz sevinirim. Ankara'dan ilgilenen arkadaşlar olursa da, elden teslim etme imkanım olur.Logitech MX Anywhere Mouse Onarımı - Elektronik Devre Projeleri

Logitech MX Anywhere Mouse Onarımı - Elektronik Devre Projeleri

Circle Image
Proje Sahibi : Noreturn
1897 gün önce
Güven Puanı : 100
1 proje girişi    |    1 işlemli    |    0 ödeme yapılmayan

Proje ile ilgili soru sor

Henüz proje ile ilgili soru sorulmamış