notifications Siz de benzer bir proje yaptırmak istiyorsanız, kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra Proje Ekle bölümünden proje girişi yapabilir ve dakikalar içerisinde onlarca uzmandan fiyat ve teslim süresi teklifleri alabilirsiniz.

Eğer elinizde bu üründen var ve satışını yapmak istiyorsanız kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra Market İşlemleri/Market Ekle bölümünden ürününüzü ekleyebilir ve satışını gerçekleştirebilirsiniz.
Elektrik ve Elektronik > Diğer İşlemler

Manyetik bir motordan elektrik enerjisi sağlama sistemi

Proje ID: #1716    |    Yayın: 525 gün önce    |    Rapor : Evet
Manyetik bir motordan elektrik enerjisi sağlama sistemi Elektronik, Robotik ve Gömülü yazılım Projeleri için en doğru adres.Elimde hazır bir motor yok, benim kendi tasarladığım bir sistemle mıknatıslar aracılığıyla bir motoru döndermek istiyorum ve dönüş sağlandıkça elektrik enerjisi elde etmek istiyorum. Bunun nasıl elektrik enerjisine dönüştürüleceğini bilmediğim için size tam olarak bu noktada ihtiyaç duyuyorum. Ayrıca üretilen elektriği gerekirse daha sonra kullanmak amacıyla depolamak için sisteme bir alet bağlı olmalı ve o an ne kadar elektrik ürettiğimi de bilmem gerekiyor. İhtiyaç duyduğum sistem bu. Sistemdeki motor da projeye dahil ancak şöyle düşünün motorun ucu olacak sadece ve ben ona bir pervane bağlayacağım. Manyetik bir motordan elektrik enerjisi sağlama sistemi

Manyetik bir motordan elektrik enerjisi sağlama sistemi

Circle Image
Proje Sahibi : yolunabakanadam
520 gün önce
Güven Puanı : 50
1 proje girişi    |    0 işlemli    |    0 ödeme yapılmayan