notifications Siz de benzer bir proje yaptırmak istiyorsanız, kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra Proje Ekle bölümünden proje girişi yapabilir ve dakikalar içerisinde onlarca uzmandan fiyat ve teslim süresi teklifleri alabilirsiniz.
Elektrik ve Elektronik > Devre Tasarım ve Üretimi

MATLAB Asenkron Motorla Hız Kontrolü

Proje ID: #2203   |   Bütçe: Belirtilmemiş   |   Süre: Belirtilmemiş   |   Yayın: 1509 gün önce   |   Rapor : Evet
MATLAB Asenkron Motorla Hız Kontrolü Elektronik, Robotik ve Gömülü yazılım Projeleri için en doğru adres. Projeleriniz için onlarca uzmandan teklifler alın.30 hp, 460 V, 60 Hz, 4-kutuplu, Y–bağlı, üç fazlı asenkron motor 0.641+j0.75 Ω/phase stator empedansına ve 0.3+j0.5 Ω/phase rotor empedansına sahiptir. Bu asenkron motorun hız kontrolünü Matlab mfile kullanarak, 1. dört farklı gerilim değeri (anma geriliminin 0.25, 0.5, 0.75 ve 1 katı) için, 2. dört farklı frekans değeri (anma frekansının 0.25, 0.75, 1 ve 1.25 katı) için, gerçekleştirerek moment-hız grafiklerini aynı eksen üzerinde çizdiriniz. Elde edilen sonuçları hız kontrol yönteminin kullanılabilirliği bakımından yorumlayınız.
NOT: Her iki ödeve ait kaynak kodlar ve kodlara ait çıktılar ödev içerisinde sunulmalıdır.MATLAB Asenkron Motorla Hız Kontrolü - Elektronik Devre Projeleri

MATLAB Asenkron Motorla Hız Kontrolü - Elektronik Devre Projeleri

Circle Image
Proje Sahibi : okankocaturk
1508 gün önce
Güven Puanı : 50
1 proje girişi    |    0 işlemli    |    0 ödeme yapılmayan

Proje ile ilgili soru sor

Henüz proje ile ilgili soru sorulmamış