notifications Siz de benzer bir proje yaptırmak istiyorsanız, kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra Proje Ekle bölümünden proje girişi yapabilir ve dakikalar içerisinde onlarca uzmandan fiyat ve teslim süresi teklifleri alabilirsiniz.

Eğer elinizde bu üründen var ve satışını yapmak istiyorsanız kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra Market İşlemleri/Market Ekle bölümünden ürününüzü ekleyebilir ve satışını gerçekleştirebilirsiniz.
Gömülü Yazılım > Diğer İşlemler

Matlab Gui ile Sinyal İşleme

Proje ID: #2056    |    Yayın: 254 gün önce    |    Rapor : Hayır
Matlab Gui ile Sinyal İşleme Elektronik, Robotik ve Gömülü yazılım Projeleri için en doğru adres. Projeleriniz için onlarca uzmandan teklifler alın.
Matlab guide sinyal işleme ile ilgili bir proje için yardım istiyoruz. Projemizin belli bir kısmı yapıldı ama şu an EMG kart ve arduino haberleşmesi ile veri almamız gerekiyor bir de frekans domaini işlemlerin (fft gibi) uygulanması gerekiyor. 

Projede, yeni bir sinyal (sin,cos,square) olusturuluyor. Ayni zamanda dosyadan emg ekg sinyalleri okutuluyor.  Tum bu okutulan sinyaller axes1 uzerinde gosteriliyor. Ve yapilan islemler bu okutulan sinyal uzerine uygulaniyor. Frekans domaninde fft, ifft ve butter, cheby filtreleri uygulanacak. Bunlari da axes2 gostericek.Matlab Gui ile Sinyal İşleme - Elektronik Devre Projeleri

Matlab Gui ile Sinyal İşleme - Elektronik Devre Projeleri

Circle Image
Proje Sahibi : Ebrar
63 gün önce
Güven Puanı : 50
1 proje girişi    |    0 işlemli    |    0 ödeme yapılmayan