Bu platformda aşağıdaki işlemleri gerçekleştirebilirsiniz:


Elektronik, Robotik, Gömülü Yazılım, Elektrik konularında yaptırmak istediğiniz projeler için uzmanlardan teklif alabilir projenizi en uygun fiyata, en kısa sürede hayata geçirebilirsiniz. Proje girişi yapmak için tıklayınız. Ayrıca yazılım projeleriniz için http://yazilimprojem.com adresini; web ve multimedya projeleriniz için http://webprojem.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Projene teklif veren uzmanların tüm bilgilerini inceleyebilir, daha önce sistem üzerinden gerçekleştirmiş olduğu projelerden aldığı puan ve yorumları görüntüleyebilirsiniz. Böylece projeniz için en iyi uzmanı kolaylıkla bulabilirsiniz. Uzmanlarla sistemimiz üzerinden mesajlaşabilir, proje detaylarını konuşabilir, proje bütçesi ve teslim süresi konusunda uzlaşmaya varabilirsiniz.

Önemli Uyarı: Ödemelerin ve tüm işlemler sistemimiz üzerinden gerçekleştiğinde %100 güvence altındasınız. Bu aşamada sistem dışından ödeme talebinde bulunan uzmanları destek masasından bize bildiriniz. Sizin için tüm kullanım ücretsizdir bu nedenle projenizi ve ödeyeceğiniz ücreti riske atmamanızı önemle hatırlatırız.

Projenizi yaptıracağınız uzman’a karar verdiğinizde veya MARKET bölümünden bir hizmet satın aldığınızda, teklif bedelini sistemin havuz hesabına yatırmanız gerekiyor. Merak etmeyin! Ödemeniz doğrudan uzman’a aktarılmaz, siz projenizi eksiksiz teslim alana kadar havuz hesabında bekletilir. Böylece %100 güvenceyle sadece başarılı sonuca para ödersiniz.

Market bölümünden alışveriş yapabilir, projenizle ilgili hazır satılan ürün varsa satın alabilirsiniz. Yarıca markete ücretsiz siz de ürün ekleyebilirsiniz. Forum bölümünden ise aklınıza takılan herşeyi uzmanlara danışabilir, konunuz ile ilgili tüm soruların cevaplarını işin uzmanından alabilirsiniz.


Sistem dışından ödeme talep eden üyelikleri lütfen destek masasından bize bildirin. Sistemimiz dışından gerçekleşen projelerde güvence sağlanamamaktadır ve kurallarımıza aykırıdır.