notifications Siz de benzer bir proje yaptırmak istiyorsanız, kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra Proje Ekle bölümünden proje girişi yapabilir ve dakikalar içerisinde onlarca uzmandan fiyat ve teslim süresi teklifleri alabilirsiniz.

Eğer elinizde bu üründen var ve satışını yapmak istiyorsanız kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra Market İşlemleri/Market Ekle bölümünden ürününüzü ekleyebilir ve satışını gerçekleştirebilirsiniz.
Elektrik ve Elektronik > Devre Tasarım ve Üretimi

Mini Sumo Robot projesi

Proje ID: #134    |    Yayın: 1651 gün önce    |    Rapor : Hayır
Mini Sumo Robot projesi Elektronik, Robotik ve Gömülü yazılım Projeleri için en doğru adres. Projeleriniz için onlarca uzmandan teklifler alın.Robot dış çeperi beyaz çizgi ile çevrilmiş bir platformda rakip robotu dışarı atma üzerine kurulu bir mantıkla hareket edecektir. Mantık çok basit, pistten dışarı çıkma, rakip robotu algıla ve onu pistten dışarı at.
 
Robotun boyutları en fazla 10x10 cm olmalıdır, yükseklikte sınır yok. Açıldıktan sonra İlk 5 saniye hareketsiz kalmalı ve sonra harekete geçmelidir. Güçlü motorlar kullanılmasını istiyorum. bir de en az 3 adet rakip algılayıcı sensör kullanılmalı.Mini Sumo Robot projesi - Elektronik Devre Projeleri

Mini Sumo Robot projesi - Elektronik Devre Projeleri

Circle Image
Proje Sahibi : arya
677 gün önce
Güven Puanı : 100
1 proje girişi    |    1 işlemli    |    0 ödeme yapılmayan