notifications Siz de benzer bir proje yaptırmak istiyorsanız, kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra Proje Ekle bölümünden proje girişi yapabilir ve dakikalar içerisinde onlarca uzmandan fiyat ve teslim süresi teklifleri alabilirsiniz.

Eğer elinizde bu üründen var ve satışını yapmak istiyorsanız kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra Market İşlemleri/Market Ekle bölümünden ürününüzü ekleyebilir ve satışını gerçekleştirebilirsiniz.
Gömülü Yazılım > ARM, PIC, Arduino

MİPS MİMARİSİ

Proje ID: #532    |    Yayın: 1401 gün önce    |    Rapor : Hayır
MİPS MİMARİSİ Elektronik, Robotik ve Gömülü yazılım Projeleri için en doğru adres. Projeleriniz için onlarca uzmandan dakikalar içerinde teklifler alın.VHDL dosyalarını açabilen bir program gerekiyor. rar dosyasında hocanın hali hazırda mimarisini oluşturduğu bir single cycle cpu var . Bizden bunun datapath vb. bus yapılarını oluşturmamızı istiyor. Bunu yaparken çalıştırdığı komutların bir kısmınının temel mips komutları olduğıunu , bir kısmını ise kendinin belirli şartlar doğrultusunda türettiğini pdf dosyasında ifade ediyor.ilk etapta senden istenen rar dosyasındaki hazır projeye hoca hangi komulatları implement etmiş , hangilerini etmemiş onu anlamak ve eklenmemişleri eklemek. Daha sonra bus yapılarının mimarisini çıkarıp onun da çeşitli sinyallerini vs kodlamak . Örneğin ALU için işaret registerının varlığından bahsetmiş. Mesela işlem sonucunda elde oluşuyorsa işaret 1 değilse 0 oluyor vs. Bunu hem mimaride hemde MIPS kodlaması ile ifade etmen lazım. Jump ve Branch için falan ise özel durumlar tanımlamış. Hepsi PDF dopsyasında mevcutMİPS MİMARİSİ - Elektronik Devre ve Robot Tasarım Projeleri

MİPS MİMARİSİ - Elektronik Devre ve Robot Tasarım Projeleri

Circle Image
Proje Sahibi : mips
775 gün önce
Güven Puanı : 50
1 proje girişi    |    0 işlemli    |    0 ödeme yapılmayan