notifications Siz de benzer bir proje yaptırmak istiyorsanız, kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra Proje Ekle bölümünden proje girişi yapabilir ve dakikalar içerisinde onlarca uzmandan fiyat ve teslim süresi teklifleri alabilirsiniz.
Elektrik ve Elektronik > Devre Tasarım ve Üretimi

modifiye invertör tasarımı

Proje ID: #796   |   Bütçe: Belirtilmemiş   |   Süre: Belirtilmemiş   |   Yayın: 2903 gün önce   |   Rapor : Evet
modifiye invertör tasarımı Elektronik, Robotik ve Gömülü yazılım Projeleri için en doğru adres. Projeleriniz için onlarca uzmandan teklifler alın.modifiye sinüs invertör:
12 VDC girişli 230 VAC çıkışlı. Şebeke elektriğine sürekli bağlı olacağı için aküyü burdan şarj etmeli ve şebeke varken de, gittiğinde de 230 VAC çıkışı kesmeden vermeli. Sürekli vereceği çıkış sayesinde şebeke voltaj dalgalanmalarından besleyeceği sistem etkilenmemeli. UPS gibi yük sürekli üzerinde olacak. Çıkış akımı 15 A ve üzeri olmalı, elektrik aniden gittikten sonra demarajda en az 1.5 katı akımı 3-4 saniye verebilmeli, bu gücü kaldıracak akü kapasitesini siz seçiniz(sulu,kuru,jel-24Ah 40Ah vs). Bunun yanında kısa devre korumalı 5 A  12 VDC çıkış vermeli. Düşük maliyetli ama uzun ömürlü olmalı. Çalışacağı ortam nemli, tozlu, 60 C derece üzeri olabilir.Eğer maliyeti düşürecekse  elektrik varken çıkış 8 A, gidince 15 A olabilir.
Bu ürün prototip olacak eğer işlevsel bir ürün olursa devamı gelir inş.
saygılarımlamodifiye invertör tasarımı - Elektronik Devre Projeleri

modifiye invertör tasarımı - Elektronik Devre Projeleri

Circle Image
Proje Sahibi : ashy818
2493 gün önce
Güven Puanı : 100
1 proje girişi    |    1 işlemli    |    0 ödeme yapılmayan

Proje ile ilgili soru sor

Henüz proje ile ilgili soru sorulmamış