notifications Siz de benzer bir proje yaptırmak istiyorsanız, kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra Proje Ekle bölümünden proje girişi yapabilir ve dakikalar içerisinde onlarca uzmandan fiyat ve teslim süresi teklifleri alabilirsiniz.
Elektrik ve Elektronik > Devre Tasarım ve Üretimi

mono anfi

Proje ID: #1074   |   Bütçe: Belirtilmemiş   |   Süre: Belirtilmemiş   |   Yayın: 2851 gün önce   |   Rapor : Evet
mono anfi Elektronik, Robotik ve Gömülü yazılım Projeleri için en doğru adres. Projeleriniz için onlarca uzmandan dakikalar içerinde teklifler alın.
8 ohm da   1000+1000+500 waat 8 ohm da   1000+500+250 waat 


8 ohm da   2000+2000 waat


8 ohm da   1500+250 waat


8 ohm da   1000+250 waat lık mono bir anfi istiyorum.swic mod olcak. son teknoloji olcak (a clas b clas artık her ne deniyorsa 1. sınıf bir anfi olcak). anfinin içinde dijital crosover olcak. kısa devre ve fazla ısı yüksek voltaj gibi koruyucu şeyler olmalı. dampig faktörü yüksek olmalı.


cihaza ses sinyali girdi. ilk olarak aktif (dijital ) crosoverden ses 3 e bölünecek. istege göre ikiyede bölebilmeliyiz. low mid tiz gibi ama bunların frekans aralıgını kendimiz yapabilmeliyiz. cünkü aynı anfiyi ben low low tiz olarakta çalıştırabilirim. yada subbas subbas olarakta çalıstırabilirim. yani bu anfiyle iki yollu 3 yollu veya sobbas çalıştırabilmeliyim. cihazın dışında bir tana volum potansı kafi. ama içinde her anfi için bir volüm potansı istiyorum.
mono anfi - Elektronik Devre ve Robot Tasarım Projeleri

mono anfi - Elektronik Devre ve Robot Tasarım Projeleri

Circle Image
Proje Sahibi : muratdc
860 gün önce
Güven Puanı : 30
3 proje girişi    |    0 işlemli    |    0 ödeme yapılmayan

Proje ile ilgili soru sor

Henüz proje ile ilgili soru sorulmamış