notifications Siz de benzer bir proje yaptırmak istiyorsanız, kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra Proje Ekle bölümünden proje girişi yapabilir ve dakikalar içerisinde onlarca uzmandan fiyat ve teslim süresi teklifleri alabilirsiniz.

Eğer elinizde bu üründen var ve satışını yapmak istiyorsanız kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra Market İşlemleri/Market Ekle bölümünden ürününüzü ekleyebilir ve satışını gerçekleştirebilirsiniz.
Elektrik ve Elektronik > Devre Tasarım ve Üretimi

Namlu kontrolu ( manyetik atım)

Proje ID: #1600    |    Yayın: 684 gün önce    |    Rapor : Hayır
Namlu kontrolu ( manyetik atım) Elektronik, Robotik ve Gömülü yazılım Projeleri için en doğru adres. Projeleriniz için onlarca uzmandan teklifler alın.
Proje 3 aşamalı bir proje bir grup ates etmeden bır grup heded bılgısı bıldırımınden ve bızde belırlenen hedefe gore tank namlusu hareketınden sorumluyuz bana gereklı olan proje arkadasım bana gereklı hedef konumu gps ya da herhangı bı hedef bılgısı alma yontemı ıle belırlenen hedefe dogru tank namlusunu kontrol etme ates etme sırasında kullanılacak topun agırlıgı onemlı degıldır ayrıca detaylı bı raporda gerekmektedır bıze hocamıza sunacagımız ıcın daha dogrusu bıtırme tezı projemızdır 
Namlu kontrolu ( manyetik atım) - Elektronik Devre Projeleri

Namlu kontrolu ( manyetik atım) - Elektronik Devre Projeleri

Circle Image
Proje Sahibi : Mertvrgn1
684 gün önce
Güven Puanı : 50
1 proje girişi    |    0 işlemli    |    0 ödeme yapılmayan