Küçük bütçeli ya da büyük bütçeli hiç fark etmez...

Projenizi Ekleyin

Kullanıcı dostu arayüzümüz ile projelerinizi çok hızlı bir şekilde sisteme ekleyebilirsiniz. Elektronik, Robotik veya gömülü yazılım ile ilgili büyük ya da küçük kapsamlı her türlü projenizin sisteme hızlı ve ücretsiz bir şekilde girişini gerçekleştirebilirsiniz.

Proje girişinizi yaptıktan sonra, projenize uygun uzmanlara anında bildirim göndermekte ve projenize teklif vermeleri için talepte bulunmaktayız. Bu sayede dakikalar içerisinde bir birinden farklı birçok uzmandan farklı ücret ve teslim süresi içeren teklifleri toplamaya başlarsınız. Tek yapmanız gereken Elektronikprojem'e kayıt olmak ve Proje Ekle butonuna basmak.

Hemen Projeni Ekle
tvideotvideo

Teklifleri değerlendirin ve seçin

Sisteme girdiğiniz proje yüzlerce uzman tarafından incelenecek ve proje ile ilgilenen uzmanlar gerekli fiyat ve süre analizlerini yaptıktan sonra size tekliflerini iletecekler. Proje sayfanızda teklifleri değişik kategorilerde filtreleyebilir veya sıralayabilirsiniz.

Teklif kartları uzmanların profil resmini, kullanıcı adını, puanını ve teklif bilgilerini içermektedir. Dilerseniz uzmanların detaylı profil sayfalarına giderek Elektronikprojem üzerinden tamamlamış oldukları tüm projeleri, bu projelerden aldıkları puan ve yorumları görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca uzmanın yetenekleri, eğitim, sertifika ve iş tecrübelerini ve blog yazılarını da uzman profil detay sayfasında görüntüleyerek işi vereceğiniz uzman hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Size uygun bir teklif gelirse hemen o uzmanı projeniz için seçin.Ücreti havuz hesabına aktarın

Teklif seçiminden sonra teklif bedelini Elektronikprojem havuz hesabına isterseniz kredi kartı isterseniz de Havale/EFT yöntemiyle aktarın. Projeniz için ödediğiniz ücretin tamamı siz projeyi teslim alıp, onay verene kadar Elektronikprojem kasalarında güvenle korunmaktadır.

Hem işvereni hem de uzmanı koruma altına almayı hedefleyen Elektronikprojem güvenli e ticaret anlayışıyla, siz projenizi teslim alıp onay verene kadar ücreti kesinlikle uzmana aktarmaz. Aynı zamanda proje teslim süresinin aşılması durumunda projenizi iptal edebilir ve aynı gün içinde yatırdığınız teklif bedelini hiç bir kesinti olmadan iade alabilirsiniz.
tvideotvideo

Gelen projeyi test edin ve onaylayın

Uzman siz ücreti havuz hesabına yatırdıktan sonra çalışmalarına başlar ve ürünü tamamladıktan sonra ürünü size gönderir. Eğer teklifte belirttiği süre aşılırsa projeyi iptal edebilirsiniz ve havuzdaki paranın tamamı hiç bir kesinti yapılmadan aynı gün size iade edilir. Uzman ürünü tamamlayıp size gönderdikten sonra ürünü test etmek için 7 günlük süre tanımlanır (bu süre talep doğrultusunda uzatılabilir). Gelen ürün tam da istediğiniz gibiyse ONAY vererek uzman ile ilgili yorum ve puan verme hakkına sahip olursunuz. Ürün istediğiniz gibi gelmediyse ürünü reddebilirsiniz. Kısacası güç sizdeProjelerinizi güvenle hayata geçirin

Haydi hemen elektronik, robotik, gömülü yazılım projelerini vakit kaybetmeden güvenilir uzmanlardan teklifler alarak hayata geçir. Zaman ve para kaybından kurtul.

Hemen Başla!

1. Projelere teklif verin

Uzmanlık alanınızla ilgili projeleri inceleyerek, proje detay sayfasında yer alan fiyat ve teslim süresi bilgilerini içeren teklif formunu işverene gönderin.

İşveren ile mesajlaşma sistemi ile anında iletişime geçin. İşverenin sizi seçmesi durumunda proje çalışmalarınıza başlayın ve belirttiğiniz sürede bitirip teslim edin.

Teslim edilen projeye onay verilmesinin ardından ücreti banka hesabınıza anında aktarabilirsiniz.


2. Market ilanı ekleyin

Elinizdeki ürünleri veya gerçekleştirdiğiniz veya gerçekleştirebileceğiniz ürünleri Market ilanı ekle sayfasından fiyat ve teslim süresi bilgilerini içeren ilanınızı ekleyin

İşverenler ilanınızı inceleyerek satın alabilirler. Satılan ürünün bedelini teslim ettikten sonra onay almanız durumunda aynı gün banka hesabınıza aktarabilirsiniz.

tvideo