notifications Siz de benzer bir proje yaptırmak istiyorsanız, kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra Proje Ekle bölümünden proje girişi yapabilir ve dakikalar içerisinde onlarca uzmandan fiyat ve teslim süresi teklifleri alabilirsiniz.

Eğer elinizde bu üründen var ve satışını yapmak istiyorsanız kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra Market İşlemleri/Market Ekle bölümünden ürününüzü ekleyebilir ve satışını gerçekleştirebilirsiniz.
Robotik ve Mekatronik > Robot Kit Tasarımı

Okul öncesi robot programlama projesi

Proje ID: #1795    |    Yayın: 420 gün önce    |    Rapor : Evet
Okul öncesi robot programlama projesi Elektronik, Robotik ve Gömülü yazılım Projeleri için en doğru adres. Projeleriniz için onlarca uzmandan teklifler alın.Merhabalar,
Aşağıdaki örneklere özel eğitim amaçlı bir robot üretimi yaptırmak istiyoruz. Robot Basit bir şekilde çalışacak. 
Robota ilk başta bir program yüklenecek. Programda ileri-geri-sağa-sola gidiş programlanacak. Minumum 40 hareket hafızaya alınacak. Program bittiğinde çalış düğmesine basınca çalışacak. silme tuşuna basılınca hafızadaki program silinecek. pause tuşu ile durup tekrar devam edebilecek. Dış görsel için ekteki logomuza benzer birşeyler olursa çok iyi olur. İlk etapta 2 adet prototype istiyoruz prototype onaylandığı anda 100 adet ve sonrasında srekli sipariş olacaktır.
 https://www.bee-bot.us/
https://www.google.com.tr/search?q=bee+bot&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwix-MS68JDUAhVPKlAKHeI0BRgQ_AUICigB&biw=1366&bih=672Okul öncesi robot programlama projesi - Elektronik Devre Projeleri

Okul öncesi robot programlama projesi - Elektronik Devre Projeleri

Circle Image
Proje Sahibi : robotime
33 gün önce
Güven Puanı : 30
3 proje girişi    |    0 işlemli    |    0 ödeme yapılmayan