notifications Siz de benzer bir proje yaptırmak istiyorsanız, kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra Proje Ekle bölümünden proje girişi yapabilir ve dakikalar içerisinde onlarca uzmandan fiyat ve teslim süresi teklifleri alabilirsiniz.
Elektrik ve Elektronik > Devre Tasarım ve Üretimi

Otomat makinası

Proje ID: #579   |   Bütçe: Belirtilmemiş   |   Süre: Belirtilmemiş   |   Yayın: 2368 gün önce   |   Rapor : Hayır
Otomat makinası Elektronik, Robotik ve Gömülü yazılım Projeleri için en doğru adres. Projeleriniz için onlarca uzmandan dakikalar içerinde teklifler alın.istanbul avrupa yakasında Yeni prototipi çıkardığım patent başvurusu yaptığım otomat makinam var. Üzerinde 2 adet 36 2 adet 24 volt dc motor , 5 adet 24 volt lineer aktüatör 2 satır led ekran para atma  mekanizması  bir adet 24 volt selonoid valf ve 24 volt küçük su pompası var. Bunları kontrol edecek pcb kart imal edilip montajı yapılacak tahmini ne kadar süre yapılır öğrenmek istiyorum.
İlgilenen hocalarıma teşekkür ederim istanbul avrupa yakasında işyeri olan bir yerde yaptırmam gerekli. Makinamın boyutu 90 130 cm ve bunu getirip göstereceğim ve kart montajıda yapılacak  röle kullanıp  denemeleri perpa da bir arkadaşla denenmiş ancak motor akımı kaldırmadı mosfet denedi kaldırmadı. 4 aydır proje bekliyor ben artık ciddi şekilde bu işi profesyonel  yapan birisiyle devam ettirmek istiyorum. Biran önce faliyete geçmesi gerekiyor. Yapacak hocamın işyerine makina getirilecek denemeleriyle en kısa sürede bitirilmesi ve sağlıklı çalışması gerekiyor. 
Not:Devamında seri kart imalatı yapabilmesi gerekiyor . Pic devresi olacak 10 karttan sonra android yazılımla makinama atılan para verisini sim kart ile alabilmeliyim.Otomat makinası - Elektronik Devre ve Robot Tasarım Projeleri

Otomat makinası - Elektronik Devre ve Robot Tasarım Projeleri

Circle Image
Proje Sahibi : yavuz_yurdakul
1761 gün önce
Güven Puanı : 50
1 proje girişi    |    0 işlemli    |    0 ödeme yapılmayan

Proje ile ilgili soru sor

Henüz proje ile ilgili soru sorulmamış