notifications Siz de benzer bir proje yaptırmak istiyorsanız, kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra Proje Ekle bölümünden proje girişi yapabilir ve dakikalar içerisinde onlarca uzmandan fiyat ve teslim süresi teklifleri alabilirsiniz.
Elektrik ve Elektronik > Devre Tasarım ve Üretimi

Philips MMS460 5.1 Ses sistemi Ana Kolon Devresi.

Proje ID: #142   |   Bütçe: Belirtilmemiş   |   Süre: Belirtilmemiş   |   Yayın: 2927 gün önce   |   Rapor : Hayır
Philips MMS460 5.1 Ses sistemi Ana Kolon Devresi. Elektronik, Robotik ve Gömülü yazılım Projeleri için en doğru adres.Elimde bulunan MMS460 5+1 Ses siteminin Ana Kolon'da kapama açma ses kýsma devresi bulunmaktadýr bu devre daha önceden kýrýldý ve tamir ettirdim fakat verim alamadýðým için, devreyi tekrar yaptýrmak istedim tamamen parçalandý. Þimdi bu devre'nin aynýsýný temiz þekilde yaptýrmak istiyorum, Devrede 1 Led bulunmakta bir ses ayarlama ve birde Tuþ bulunmakta. dilerseniz devreyi size kargolayabilirim.  R52 R52 ve C50 Adlarýnda elektronik devre elemanlarý bulunmakta. bu devreyi resimde ki gibi ayný boy ve geniþlikte yapabilmeniz benim için önemli kolonuma tekrar oturtmak için bire bir ayný olmasý gerekiyor. 
Resimler Mevcuttur iletilecektir. iyi günler Telefonla dönüþ yapmanýz önemle rica olunur.Philips MMS460 5.1 Ses sistemi Ana Kolon Devresi.

Philips MMS460 5.1 Ses sistemi Ana Kolon Devresi.

Circle Image
Proje Sahibi : Guven
1971 gün önce
Güven Puanı : 50
1 proje girişi    |    0 işlemli    |    0 ödeme yapılmayan

Proje ile ilgili soru sor

Henüz proje ile ilgili soru sorulmamış