notifications Siz de benzer bir proje yaptırmak istiyorsanız, kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra Proje Ekle bölümünden proje girişi yapabilir ve dakikalar içerisinde onlarca uzmandan fiyat ve teslim süresi teklifleri alabilirsiniz.

Eğer elinizde bu üründen var ve satışını yapmak istiyorsanız kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra Market İşlemleri/Market Ekle bölümünden ürününüzü ekleyebilir ve satışını gerçekleştirebilirsiniz.
Elektrik ve Elektronik > Devre Tasarım ve Üretimi

PIC16F877A ile 4 yollu trafik ışıkları

Proje ID: #812    |    Yayın: 1053 gün önce    |    Rapor : Evet
PIC16F877A ile 4 yollu trafik ışıkları Elektronik, Robotik ve Gömülü yazılım Projeleri için en doğru adres.Devre PIC16F877A kullanılarak 4 yollu trafik ışıkları yapılacaktır devrede ayrıyeten yaya ve trafik ışıklarında zamanlayıcı display kullanılacaktır ışık süreleri ise max. 9sn şeklinde olacaktır.
Herbir trafik ışığı için bir display kullanılacaktır. Totalde 6 trafik ışığı olup 6 adet display olacaktır. Yayalar için display kullanılmayacaktır.
Devrede toplamda 6 trafik ışığı 8 tane yayalar için ışık bulunmaktadır.
Programın yazımı bittikten sonra devre kurulurken display ve ledler devreye monte edilmeyip yerlerine klamens takılması yeterli olacaktır.PIC16F877A ile 4 yollu trafik ışıkları

PIC16F877A ile 4 yollu trafik ışıkları

Circle Image
Proje Sahibi : bybirben
657 gün önce
Güven Puanı : 60
2 proje girişi    |    1 işlemli    |    0 ödeme yapılmayan