notifications Siz de benzer bir proje yaptırmak istiyorsanız, kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra Proje Ekle bölümünden proje girişi yapabilir ve dakikalar içerisinde onlarca uzmandan fiyat ve teslim süresi teklifleri alabilirsiniz.
Elektrik ve Elektronik > Diğer İşlemler

PİD KONTROLLÜ TOP DENGE SİSTEMİ VE ARAYÜZÜ

Proje ID: #3558   |   Bütçe: Belirtilmemiş   |   Süre: Belirtilmemiş   |   Yayın: 37 gün önce   |   Rapor : Hayır
PİD KONTROLLÜ TOP DENGE SİSTEMİ VE ARAYÜZÜ Elektronik, Robotik ve Gömülü yazılım Projeleri için en doğru adres.merhaba iyi günler
bitirme projem için için ücret karşılığı destek almak istiyorum proje konum arduino PID kontrol ile pinpon topu denge sistemi ayrıca benden kullanıcıların kp, ki, kd değerlerini girebilmesi için bir arayüz oluşturmam isteniyor, windows form application c# ile girilen kp, ki, kd değerlerini arduino kod kısmına nasıl atayacağımı bilmiyorum. Projenin mekanik kısmı tamam arduino kod kısmına yazılan sabit değerler ile çalışıyor sadece arayüze girilen değerlerin kp, ki, kd ile güncellenmesi kısmı eksik yardımcı olursanız çok sevinirim.
şimdiden teşekkür ederim...PİD KONTROLLÜ TOP DENGE SİSTEMİ VE ARAYÜZÜ

PİD KONTROLLÜ TOP DENGE SİSTEMİ VE ARAYÜZÜ

star_border populer

Circle Image
Proje Sahibi : kadir12345
30 gün önce
Güven Puanı : 50
1 proje girişi    |    0 işlemli    |    0 ödeme yapılmayan

Proje ile ilgili soru sor

4760
ehvenimunis: Daha önce pıd ile dc motor kontrol projesi yaptım. Bilgisayar arayüzünü C# ile geliştirmiştim. PID katsayılarını sisteme verebiliriz.

4760
Cevap: peki teşekkür ederim teklifiniz nedir acaba?