notifications Siz de benzer bir proje yaptırmak istiyorsanız, kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra Proje Ekle bölümünden proje girişi yapabilir ve dakikalar içerisinde onlarca uzmandan fiyat ve teslim süresi teklifleri alabilirsiniz.
Elektrik ve Elektronik > Diğer İşlemler

poe ve wireless destekli powerbank

Proje ID: #1905   |   Bütçe: Belirtilmemiş   |   Süre: Belirtilmemiş   |   Yayın: 2418 gün önce   |   Rapor : Hayır
poe ve wireless destekli powerbank Elektronik, Robotik ve Gömülü yazılım Projeleri için en doğru adres. Projeleriniz için onlarca uzmandan teklifler alın.


poe ve wireless destekli powerbank yaptırmak isityorum. örnek : https://hizliresim.com/Ayr8YL  proje kutusu ve devre dahil pil hariç olacaktır.Kullanılacak piller Sarj edilebilir pil takılacak ve ortalama 5000 ile 10000 mAH civarlarında olması düsünülmektedir.  sistem ip kamera ların montaj aşamasında kamera yanına elektrik hattı cekmeden poe üzerinden besleyip wireless sayesinde kablosuz leptoptan baglanarak gerekli ayarlamaları yapılması için kullanılacaktır. verilen teklife göre 50 - 300 arası yaptırılacaktır. veya daha fazla
İsteklerim
1 ADET : 5V USB CIKIŞI
1 ADET : 12V USB CIKIŞI
1 ADET : RJ45 POE DESTEKLİ OLACAK
1 ADET : WİRELESS KARTI OLACAK ( router veya acces point özellikgi olmalı görevi ucuna takılan heran gibi bir datayı kablosuz yayım yapmalı )
1 ADET 5V SARJ GİRİŞİ OLMALI


 

Proje ıle ılgılı aklımdakı fıkırler bunlardan olusmaktadır. Fıkırlerınız yada tavsıyenız olursa degerlendırebılırım.poe ve wireless destekli powerbank - Elektronik Devre Projeleri

poe ve wireless destekli powerbank - Elektronik Devre Projeleri

Circle Image
Proje Sahibi : omertekin
2272 gün önce
Güven Puanı : 30
2 proje girişi    |    0 işlemli    |    0 ödeme yapılmayan

Proje ile ilgili soru sor

Henüz proje ile ilgili soru sorulmamış