notifications Siz de benzer bir proje yaptırmak istiyorsanız, kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra Proje Ekle bölümünden proje girişi yapabilir ve dakikalar içerisinde onlarca uzmandan fiyat ve teslim süresi teklifleri alabilirsiniz.

Eğer elinizde bu üründen var ve satışını yapmak istiyorsanız kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra Market İşlemleri/Market Ekle bölümünden ürününüzü ekleyebilir ve satışını gerçekleştirebilirsiniz.
Elektrik ve Elektronik > Seri Devre Üretimi

Yaris platformlari icin fotocell kronometre

Proje ID: #1118    |    Yayın: 737 gün önce    |    Rapor : Evet
Merhaba arkadaslar,
Yaris platformlari icin baslama ve bitis kapisi olan, baslama kapisindan gecince led panelde 00:00:00 seklindeki sayac saymaya baslayacak ve bitis kapisindan gecince duracak.  Dakika, saniye ve salise olacak. 
Sistem kosucunun elde ettigi skoru otomatik bluetooth ya da usb arayuzunden bilgisayar ve akilli telefona kaydedecek. Akilli telefon icin yazilacak uygulama baska bir firmaya yaptirilabilir. Bluetooth ve usb destegi olacak. 
Dairesel platformlar icin tek kapi olanagi sunulacak. Tum kapular ve kronometrenin oldugu sayac paneli kablosuz haberlesecek min 1km lik mesafe olacak. Transiver kullanacak ve kapilar birbirini algilamadiginda uyari ledi yanacak. 
Bu bir seri uretim projesidir, fiyatlarinizi prototip icin veriniz.
Tesekkurler
star_border populer
Circle Image
Proje Sahibi : Rapel
624 gün önce
Güven Puanı : 100
1 proje girişi    |    1 işlemli proje    |    0 ödeme yapılmayan proje

Projeye verilmiş teklifler (10 Adet)

necoinsid.. (0)

0 Puan

devremati.. (43)

4.1 Puan

kenanemre.. (8)

4.2 Puan

teknika (0)

0 Puan

VoltAmper (2)

3.5 Puan

embedded_.. (0)

0 Puan

ertunc_26 (1)

5 Puan

ayb (0)

0 Puan

sinanc (0)

0 Puan

turkelekt.. (6)

5 Puan