notifications Siz de benzer bir proje yaptırmak istiyorsanız, kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra Proje Ekle bölümünden proje girişi yapabilir ve dakikalar içerisinde onlarca uzmandan fiyat ve teslim süresi teklifleri alabilirsiniz.

Eğer elinizde bu üründen var ve satışını yapmak istiyorsanız kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra Market İşlemleri/Market Ekle bölümünden ürününüzü ekleyebilir ve satışını gerçekleştirebilirsiniz.
Elektrik ve Elektronik > Devre Tasarım ve Üretimi

GSM modullu Ev güvenlik sistemi

Proje ID: #143    |    Yayın: 1575 gün önce    |    Rapor : Hayır
Sistem cep telefonu ile uyarı vermeli. Kapı açıldıktan sonra 20 sn içinde şifrenin girilmesi beklenecek. 20 sn sonra hala şifre girilmediyse alarm ötecek ve cep telefonuna uyarı sms i gidecek. Alarmın aktif edilmesi ve kapatılması şifre ile giriş yapılarak gerçekleşecek. 
Numpad li lcd ekran, gsm modem, yüksek desibel veren alarm sistemi, manyetik kontaktör kullanılacak malzemeler. Panelden sms yollanacak telefon numarası değiştirilebileceği gibi şifre değiştirme kullanıcı ekleme gibi basit ayar işlemleri yapılmalı.
Panel ile alarm arasındaki hat kesinldiğinde bu algılanmalı ve alarm sistemi devreye girmeli. Elektrik kesilmelerinde sistemin çalışması devam etmeli. 
Circle Image
Proje Sahibi : uzman
623 gün önce
Güven Puanı : 100
1 proje girişi    |    1 işlemli proje    |    0 ödeme yapılmayan proje

Projeye verilmiş teklifler (3 Adet)

taylanbal.. (2)

0.8 Puan

blacklogi.. (0)

0 Puan

aseton (20)

5 Puan