notifications Siz de benzer bir proje yaptırmak istiyorsanız, kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra Proje Ekle bölümünden proje girişi yapabilir ve dakikalar içerisinde onlarca uzmandan fiyat ve teslim süresi teklifleri alabilirsiniz.

Eğer elinizde bu üründen var ve satışını yapmak istiyorsanız kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra Market İşlemleri/Market Ekle bölümünden ürününüzü ekleyebilir ve satışını gerçekleştirebilirsiniz.
Elektrik ve Elektronik > Devre Tasarım ve Üretimi

Sporcu performans tespit cihazı

Proje ID: #1482    |    Yayın: 573 gün önce    |    Rapor : Hayır
Merhaba,
Sporcuların bir platformda yaptıkları koşu performans değerlerini bir kronometre yardımıyla aktaranbir sistem tasarlatmak istiyorum. Sistemde yaklaşık 17cm karakter boyu olan LED pano ve sporcunun skorunu ölçecek sensör içeren kapılar olacaktır. Bir parkur için kapı sayısı sınırsız olacaktır. Örneğin koşucu başladı ilk kapıdan geçince kronometre saymaya başladı, ikinci kapıdan geçince bu skor kaydedilecek, 3. kapıdan geçince kaydedilecek ..... son kapıdan geçince de bitiş olarak kaydedilecek. Bluetooth ve usb ile mobil cihaza va bilgisayara veriler aktarılabilecek. Hangi sporcunun hangi performansı sergilediği gözlemlenebilecek. Bilgisayar ve mobil cihazlar için de yazılım yapılacak ve bu skorlar webserver a atılabilecek.
star_border populer
Circle Image
Proje Sahibi : yerlikaya
559 gün önce
Güven Puanı : 50
1 proje girişi    |    0 işlemli proje    |    0 ödeme yapılmayan proje

Projeye verilmiş teklifler (10 Adet)

necoinsid.. (0)

0 Puan

BILIR_SHO.. (1)

5 Puan

MIDELEKTR.. (3)

5 Puan

mericseze.. (0)

0 Puan

ugur_05 (2)

5 Puan

akillidev.. (14)

4.8 Puan

proage (0)

0 Puan

stlg (60)

4.6 Puan

Abdurrahm.. (0)

0 Puan

technics (1)

5 Puan