notifications Siz de benzer bir proje yaptırmak istiyorsanız, kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra Proje Ekle bölümünden proje girişi yapabilir ve dakikalar içerisinde onlarca uzmandan fiyat ve teslim süresi teklifleri alabilirsiniz.

Eğer elinizde bu üründen var ve satışını yapmak istiyorsanız kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra Market İşlemleri/Market Ekle bölümünden ürününüzü ekleyebilir ve satışını gerçekleştirebilirsiniz.
Elektrik ve Elektronik > Devre Tasarım ve Üretimi

Kablolu sensör sistemi

Proje ID: #2308    |    Yayın: 13 gün önce    |    Rapor : Hayır
Merhaba arkadaşlar,
Bir projem daha mevcut zaten incelemişsinizdir. O projenin maliyetini düşürmek amacıyla bir kaç gereksinimi değiştirdim. Gelen tekliflere göre iki projeyi de inceleyip bir teklif seçimi yapacağım.

1. Sistem sadece küçük bir odada kullanılacak.
2. Sistem farklı 1 noktadan sıcaklık ölçecek
3. Sistem farklı 1 noktadan nem ölçecek
4. Sistem odadaki karbondioksit ve oksijen oranını ölçecek
5. Sistem odada zararlı gaz bulunup bulunmadığını ölçecek

Tüm sensörleri üzerinde barındıran devre kablo ile bir LCD de sırasıyla sensör bilgilerini gösterecek. yazılım içinde tüm sensör verileri için optimum değer aralığı girilmiş olacak. Eğer tüm sensörler bu değer içerisindeyse LCD de sadece ALL OK yazısı görülecek. Eğer herhangi bir sensör range dışında ise FAIL - sensör kodu ve alt satırda da okunan değer yazacak.
star_border populer money tazminat
Circle Image
Proje Sahibi : elektre
19 saat önce
Güven Puanı : 60
2 proje girişi    |    1 işlemli proje    |    0 ödeme yapılmayan proje


ÖNEMLİ UYARI !

Proje Tazminat dopinglidir! İşveren uzman seçimi gerçekleştirip, teklif bedelini havuz hesabına aktardıktan sonra; teklifi seçilen uzmanın da 3 iş günü içerisinde teklif bedelinin 25% ini havuz hesabına aktarması gerekmektedir.

Projenin başarıyla tamamlanması durumunda uzmanın havuz hesabına yatırdığı 25% lik tazminat bedeli; hiç bir kesinti yapılmadan uzmana tekrar iade edilecektir.
Projenin zaman aşımından dolayı iptal edilmesi durumunda; uzmanın havuz hesabına aktardığı 25% lik tazminat bedeli işverenin bakiyesine aktarılacaktır.
Projenin reddedilmesi durumunda, proje jüri incelemesine gidecek ve tazminat bedeli ve proje durumu hakkında karar alınacaktır.
Teklifte belirtilen süre için işveren ücreti havuz hesabına yatırdıktan sonra geri sayım başlatılacaktır.
Bu projeye teklif veren uzmanlar bu koşulları kabul etmiş sayılacaklardır!

Seçilen uzmanın tazminat bedelini 3 gün içerisinde havuz hesabına aktarmaması durumunda cezai işlemler uygulanabilecektir.