web kontrollü robot


Standat Proje
Elektrik ve Elektronik > Devre Tasarım ve Üretimi
Paylaş
Yayın Tarihi
: 20.03.2017
Bitiş Tarihi
: 21.04.2017
Bütçe
: 450 TL
Proje No
: #1478
Teslim
: Belirtilmemiş
Rapor?
: Hayır

Proje Detayı

Aşağidaki linkte görülen robot aynen gerçeklenecektir. baskı devreye filan gerek yoktur. bunun yanında devre internet üzerinden kontrol edilecektir.mesela farklı bir ilden bile kontrol edilebilicek.  linkte her türlü kod vardır. 

https://www.instructables.com/id/IoT-Controlling-a-Raspberry-Pi-Robot-Over-Internet/

Soru ve Cevap (2)

 • pic mikroişlemci
  barisakinci

  merhabalar, 

  istediğiniz projeyi inceledim fakat bu projenin belirlediğiniz bütçe ile yapılmasını imkansız olarak görüyorum. Sadece malzemeler için bile bütçeniz yeterli olmayabilir.

  Saygılarımla

 • arduino
  bool113

  merhabalar, barış beye katılıyorum. belki malzemeler belirlediğiniz bütçe ile karşılansa bile geriye kalan kazanç hiçbir anlam ifade etmiyor. 

  Benim size önerim eğer malzemeleri siz alırsanız ben size devre şeması ve yazılımını gönderebilirim. gerekli kablo bağlantılarını siz yapabilirsiniz diye umuyorum. Sıkıştığınız noktada istediğiniz zaman arayabilirsiniz. robotunuzla haberleşecek server konusunda hiçbir uğraş vermeden yanlızca hazırlayacağım size özel olacak internet sitesine girip robotunuzu herhangi bir yerden kontrol edebileceksiniz. web sitesi şifre korumalı olacak ve şifreyi bilmeyen birisi tarafından robotun yönetilmesi mümkün olmayacaktır. İsterseniz kullanıcı ekleyip bu kullanıcının kontrol edebileceği özellikleri tanımlayabileceksiniz, yani robotun tüm fonksiyonlrını değilde sadece sizin izin verdiğiniz fonksiyonları kullanabilecek. Bunların dışında web sitesi responsive olacak ve mobil, pc veya tabletten sorunsuz bir şekilde kullanabileceksiniz.

  Eğer ilgilenirseniz size özel bir teklif sunmak isterim.   


Verilen Teklifler (3)

taucahz (11)
26.03.2017
22.03.2017
22.03.2017
KAPALI Teklif Verilemez!

Proje Sahibi

ender21 (1)
27%
Şu an Çevirimdışı
Son işlem 455 gün önce
3 proje girişi
1 işlemli proje
0 iptal edilen
2 süre dolan