notifications Siz de benzer bir proje yaptırmak istiyorsanız, kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra Proje Ekle bölümünden proje girişi yapabilir ve dakikalar içerisinde onlarca uzmandan fiyat ve teslim süresi teklifleri alabilirsiniz.

Eğer elinizde bu üründen var ve satışını yapmak istiyorsanız kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra Market İşlemleri/Market Ekle bölümünden ürününüzü ekleyebilir ve satışını gerçekleştirebilirsiniz.
Elektrik ve Elektronik > Diğer İşlemler

Tuslu Ses modulu (300 saniye kapasiteli)

Proje ID: #1483    |    Yayın: 574 gün önce    |    Rapor : Evet
Merhabalar, oncelikle sunu belirtmek istiyorum; projenin ilani dogru kategoride olmayabilir elektronik hakkinda pek bilgi sahibi degilim. Bana boyle bir ses modulu lazim http://www.electronics123.com/shop/product/300-second-5-minutes-usb-recording-module-with-4-buttons-5320 Biraz daha aciklayacak olursam gordugunuz gibi modul uzerinde 4 tus var ve her tusa istediginiz sesi atayabiliyorsunuz. Ordaki USB yardimiyla bilgisayara takip bilgisayardan istediginiz tusa istediginiz sesi atama ozelligi var. Yalniz her tusa birden fazla ses atanabiliyor ve tuslardan birine bastiginizda eger o tusa birden fazla ses atadiysaniz o seslerden birisi rastgele olarak caliyor. Toplamda 300 saniyelik ses kapasitesi var modulun. Acaba boyle birsey yapilabilir mi gercekten cok ihtiyacim yurtdisindan soyleyemiyorum maalesef turkiyeye kargo gondermiyorlar.
Circle Image
Proje Sahibi : MutluAkgun
531 gün önce
Güven Puanı : 100
1 proje girişi    |    1 işlemli proje    |    0 ödeme yapılmayan proje

Projeye verilmiş teklifler (2 Adet)