notifications Siz de benzer bir proje yaptırmak istiyorsanız, kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra Proje Ekle bölümünden proje girişi yapabilir ve dakikalar içerisinde onlarca uzmandan fiyat ve teslim süresi teklifleri alabilirsiniz.

Eğer elinizde bu üründen var ve satışını yapmak istiyorsanız kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra Market İşlemleri/Market Ekle bölümünden ürününüzü ekleyebilir ve satışını gerçekleştirebilirsiniz.
Gömülü Yazılım > ARM, PIC, Arduino

PİC PROGRAMLAMA ŞİFRELİ KAPI KİLİDİ

Proje ID: #1990    |    Yayın: 279 gün önce    |    Rapor : Evet
Merhabalar. Üniversite 2.sınıf öğrencisiyim. Bilgisayar Programcılığı okuyorum. Mikroişlemci programlama dersinde hocanın istediği proje şifreli kapı kilidi. Malzemeleri kendim temin edeceğim. PIC 16F628A mikrodenetleyicisine uygun kod yazılması gerekiyor. Devreyi hoca kendi kuracak. Bana lazım olan tek şey MPLAB X IDE'den yazılmış olan projenin c kodları. Projenin detaylarından bahsetmek gerekirse PIC 16F628A mikrodenetleyicisine uygun kod yazılması lazım, numeric pad'lerden şifre girişi yapılacak. Hoca ek olarak yapabilirsen doğru girdiğinde yeşil, yanlış girdiğinde kırmızı yanabilir dedi. Ama bu şu an için ikinci kısımda. Uygun teklifleri bekliyorum. Bütçem sınırlı öğrenci olduğum için. Süreside Ay sonuna. Ekstra olarak yazılmış kodların türkçe anlamlarıda olursa çok iyi olur sunuma çalışmam için gerekiyor çünkü ayrıca hocada aynı şekilde türkçe meallerini istedi. Şimdiden teşekkürler.
Circle Image
Proje Sahibi : cansavut
127 gün önce
Güven Puanı : 40
2 proje girişi    |    1 işlemli proje    |    1 ödeme yapılmayan proje

Projeye verilmiş teklifler (6 Adet)