notifications Siz de benzer bir proje yaptırmak istiyorsanız, kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra Proje Ekle bölümünden proje girişi yapabilir ve dakikalar içerisinde onlarca uzmandan fiyat ve teslim süresi teklifleri alabilirsiniz.

Eğer elinizde bu üründen var ve satışını yapmak istiyorsanız kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra Market İşlemleri/Market Ekle bölümünden ürününüzü ekleyebilir ve satışını gerçekleştirebilirsiniz.
Diğer Projeler > Diğer İşlemler

Mobil ile Cevap Anahtarı Kontrol Uygulaması

Proje ID: #2246    |    Yayın: 90 gün önce    |    Rapor : Hayır
Uygulamamızda kullanıcı, teker teker öğrencileri tanımlıyor sisteme input olarak. Ad Soyad ve Cevap anahtarı olacak şekilde. (Bunları arraylist in string dizileri olacak şekilde tanımladım). En son kullanıcı cevap anahtarı giriyor ve bu cevap anahtarı ile öğrencilerin cevapları kıyaslanılarak sınava ait 6-7 tanr katsayı hesaplanılıyor.(bunların formülleri detaylı olarak verilecek ancak çoğunun kodunu yazdım zaten). Buraya kadar program neredeyse yazılı zaten ancak bazı sorunlar yaşıyoruz. Hesaplamaları yeni ekranda bastırmak, bastırdıktan sonra geri dönünce öğrenci dizilerinin kaybolması vs gibi küçük tweaklerde problem var. Yapabilirsek bir de mini bir kaydetme eklersek daha iyi olacaktır, pdf olarak mesela. Daha çok detay ve screenshot eklenebilir talebe göre. 
people onerelim
Circle Image
Proje Sahibi : polotek
75 gün önce
Güven Puanı : 40
3 proje girişi    |    1 işlemli proje    |    0 ödeme yapılmayan proje

Projeye verilmiş teklifler (1 Adet)

jdgmnt (0)

0 Puan