notifications Siz de benzer bir proje yaptırmak istiyorsanız, kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra Proje Ekle bölümünden proje girişi yapabilir ve dakikalar içerisinde onlarca uzmandan fiyat ve teslim süresi teklifleri alabilirsiniz.
Elektrik ve Elektronik > Devre Tasarım ve Üretimi

Rasperypi veya Embedded İot Cihazı

Proje ID: #3402   |   Bütçe: Belirtilmemiş   |   Süre: Belirtilmemiş   |   Yayın: 37 gün önce   |   Rapor : Evet
Rasperypi veya Embedded İot Cihazı Elektronik, Robotik ve Gömülü yazılım Projeleri için en doğru adres. Projeleriniz için onlarca uzmandan teklifler alın.Bir cihaz düşünelim. İçinde GSM modülü olacak, wifi ve bazı durumlarda kullanılacak Bluetooth bağlantısı sağlanabilecek.

Cihaz 2 adet 4.20 ve 2 adet Rs485 okumasi yanında 2 adet role çıkışı olmasına ihtiyacımız var.

Bu cihazda birde 7inc bir ekran ile cihaz ekleme, parametre ve datalari görebilmek gibi bazi fonksiyonlari yapabilmemizi sağlayacak.

Cihaz yakınlarında Bluetooth veya wifi ile yazılım atabilecegiz.

Ve cihaz sensorlerden alınan datalar iki farklı yere post edilecek

Post işlemleri yine ekrandan belirlenen adetlerde istenildiği zaman ortalama değeri yada hepsini göndereceği şekilde olabilecek.

Şimdilik aklıma gelen bunlar bu tarz bir projenin prototip maliyeti ve sizin tarafinizsa üretim maliyeti konusunda detaylı bir bilgilendirme bekliyorum.

İyi günler dilerim.Rasperypi veya Embedded İot Cihazı - Elektronik Devre Projeleri

Rasperypi veya Embedded İot Cihazı - Elektronik Devre Projeleri

people onerelim

Ekler : Raspery Proje.docx  | 
Circle Image
Proje Sahibi : anilphpci
29 gün önce
Güven Puanı : 40
4 proje girişi    |    1 işlemli    |    0 ödeme yapılmayan

Proje ile ilgili soru sor

4510
AGTMUHENDISLIK: Sadece fiyat mi öğrenmek istiyorsunuz yoksa projeyi yaptiricakmisiniz?

4510
Cevap: Projeyi yaptırmak istiyoruz...

3935
okaman: Adetli mi yaptıracaksını?yazılım günceleme konusu tam olarak nedir?

3935
Cevap: Evet adetli bir üretim olacak
Yazılım farklı güncellemeler gerektirebilir bunlarida sahada cihazlara gitmeden yapabilme yada yakınına yaklaşarak yapma tarzı bir guncelleme demek istemiştim.

3935
okaman: Maliyet sormuşssunuz !bu projeyi yaptırmak mı istiyorsunuz yoksa yaptıracağınız teknik ehliyete sahip biri ile çalışıyor fakat fiyat konusunda haber olmak mı istiuorsunuz?eğer ciddi olarak yaptırmak istiyorsanız ve adetli çalışma olacak ise ayrıntılar için görüşmek isterim..ayrıntılara girmeden net fiyat teklifi veremem.

3935
Cevap: İlanı bir çok platformda kullandığım için bir anlam karmaşası oluştu sanirim. Daha önceden bu platformda bir iş verdim sonuçlarından gayet memnun kalmıştım. Şuan bu cihaz kullanmak istediğimiz ve devamlı destek almak isteyip yazılım revizyonu isteyeceğimiz bir ürün olacak, eğer raspery pi olursa zaten Python ile yazılması tercih edicem bizde geliştirme sürecini desteklemek için, eğer Embedded bir ürün olursa sizden devamlı destek alabiliyor olmalıyız

3935
okaman: Detayları eksiksiz olarak bilindiği takdirde böyle bir projeyi embedded olarak yapabileceğimi öngörüyorum.phyton yada raspi tecrübem yok.devamlı yeni özellikler eklenmesine aç bir proje ise dediğiniz gibi devamlı kontakt halinde olmak hatta bizzat proje yönetimini yürüten yetikili olmak durumu söz konusu anladığım kadarı ile.bu durumda sizin için çalışan bir çalışan olma durumu söz konusu görünüyor..doğru ve her iki taraf için adil fiyatlandırma konusu daha da detaylara girmeyi gerektiriyor.ilgilenirseniz haberleşebiliriz.

3935
Cevap: Sizden bu urunu seri üretim sürecine getirebileceginiz şekilde Embedded ARGE ve tek ürün maliyetini iletmenizi rica edicem bu rakamlar azda olsa aşağı yukarı değişkenlik gösterebilir cihaz uretildiginde sizden yıllık bakım anlaşması tarzı bir çalışma düşünebiliriz. Bu Embedded ürün için geçerli bir durum.