notifications Siz de benzer bir proje yaptırmak istiyorsanız, kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra Proje Ekle bölümünden proje girişi yapabilir ve dakikalar içerisinde onlarca uzmandan fiyat ve teslim süresi teklifleri alabilirsiniz.
Diğer Projeler > Diğer İşlemler

replik cihazı yapmak

Proje ID: #2559   |   Bütçe: Belirtilmemiş   |   Süre: Belirtilmemiş   |   Yayın: 1781 gün önce   |   Rapor : Hayır
replik cihazı yapmak Elektronik, Robotik ve Gömülü yazılım Projeleri için en doğru adres. Projeleriniz için onlarca uzmandan teklifler alın.Otizm tanısı almış oğlumun eğitiminde kullanmak için replik tekrarlayıcı yapmak istemekteyim.
Replik tekrarlamayı size söyle açıklayayım duydukları sesleri aynen tekrarlaması için sesin belli bir şiddette ve aynı diksiyon ile söylenmesi çocuğunda bu sesi duyarak tekrarlamasıdır. İstediğim Arduino nano veya başka olabilir sdcard ve mp3 modül yüklediğimiz sesleri RFID kart ile çağırmak (örnek : kedi kelimesinin RFID karta resmini yapıştırdığımızı düşünelim kedi kartını okuttuğumuzda SDcard tan kedi sözcüğünün çalmasını istemekteyim) toplamda 100 adet sesi sdcard yüklemek 100 adet RFID kart ile çalışmak istemekteyim ve RFID kartının kırılması ve bozulması durumunda bozulanın yerine yeni kartı tanıtmak ve devam edilmesi gerekmektedir.Böyle bir Arduino yazılımını yapabilme şansımız varmıdır , bunun ücretlendirmesi nasıl olur iyi çalışmalar.replik cihazı yapmak - Elektronik Devre Projeleri

replik cihazı yapmak - Elektronik Devre Projeleri

Circle Image
Proje Sahibi : hakancirit
1780 gün önce
Güven Puanı : 50
1 proje girişi    |    0 işlemli    |    0 ödeme yapılmayan

Proje ile ilgili soru sor

Henüz proje ile ilgili soru sorulmamış