notifications Siz de benzer bir proje yaptırmak istiyorsanız, kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra Proje Ekle bölümünden proje girişi yapabilir ve dakikalar içerisinde onlarca uzmandan fiyat ve teslim süresi teklifleri alabilirsiniz.
Diğer Projeler > Diğer İşlemler

RF KONTROLLÜ ARABA

Proje ID: #718   |   Bütçe: Belirtilmemiş   |   Süre: Belirtilmemiş   |   Yayın: 3177 gün önce   |   Rapor : Hayır
RF KONTROLLÜ ARABA Elektronik, Robotik ve Gömülü yazılım Projeleri için en doğru adres. Projeleriniz için onlarca uzmandan dakikalar içerinde teklifler alın.RF Kontrollü uzaktan kumandalı bir araba olacak. Bu araba üzerinde doğalgaz ,karbonmonoksit , sıcaklık sensörleri bulunacaktır. Bu sensörlerden alınan bilgiler kumanda da bulunan bir lcd ekran üzerinden görülecektir. Program picde yazılacaktır. Elektronik devresini de ben vereceğim . pc üzerinde proje çizimi yapılarak Kart basımı ve yazılımı yapılacaktır. Bu proje daha önce yapılmış. Bulduğum bilgileri ekte koymaktayım. İş sonunda proteus isis ares çizimlerini araç tasarım çizimini ve kullanılan malzeme listesini de istemekteyim.RF KONTROLLÜ ARABA - Elektronik Devre ve Robot Tasarım Projeleri

RF KONTROLLÜ ARABA - Elektronik Devre ve Robot Tasarım Projeleri

star_border populer flash_auto acil money tazminat
Circle Image
Proje Sahibi : mozkul
2726 gün önce
Güven Puanı : 30
3 proje girişi    |    0 işlemli    |    0 ödeme yapılmayan

Proje ile ilgili soru sor

Henüz proje ile ilgili soru sorulmamış


ÖNEMLİ UYARI !

Proje Tazminat dopinglidir! İşveren uzman seçimi gerçekleştirip, teklif bedelini havuz hesabına aktardıktan sonra; teklifi seçilen uzmanın da 3 iş günü içerisinde teklif bedelinin 25% ini havuz hesabına aktarması gerekmektedir.

Projenin başarıyla tamamlanması durumunda uzmanın havuz hesabına yatırdığı 25% lik tazminat bedeli; hiç bir kesinti yapılmadan uzmana tekrar iade edilecektir.
Projenin zaman aşımından dolayı iptal edilmesi durumunda; uzmanın havuz hesabına aktardığı 25% lik tazminat bedeli işverenin bakiyesine aktarılacaktır.
Projenin reddedilmesi durumunda, proje jüri incelemesine gidecek ve tazminat bedeli ve proje durumu hakkında karar alınacaktır.
Teklifte belirtilen süre için işveren ücreti havuz hesabına yatırdıktan sonra geri sayım başlatılacaktır.
Bu projeye teklif veren uzmanlar bu koşulları kabul etmiş sayılacaklardır!

Seçilen uzmanın tazminat bedelini 3 gün içerisinde havuz hesabına aktarmaması durumunda cezai işlemler uygulanabilecektir.