notifications Siz de benzer bir proje yaptırmak istiyorsanız, kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra Proje Ekle bölümünden proje girişi yapabilir ve dakikalar içerisinde onlarca uzmandan fiyat ve teslim süresi teklifleri alabilirsiniz.

Eğer elinizde bu üründen var ve satışını yapmak istiyorsanız kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra Market İşlemleri/Market Ekle bölümünden ürününüzü ekleyebilir ve satışını gerçekleştirebilirsiniz.
Robotik ve Mekatronik > Diğer İşlemler

Robot ve görüntü işleme projesi

Proje ID: #2300    |    Yayın: 142 gün önce    |    Rapor : Evet
Robot ve görüntü işleme projesi Elektronik, Robotik ve Gömülü yazılım Projeleri için en doğru adres. Projeleriniz için onlarca uzmandan teklifler alın.Robotik bitirme projesine ihtiyacım var bir kaç işi yapabilen bir robot olursa çok daha iyi olur . Örneğin Görüntü aktaran robotu telefon ile kontrol edip istediğimiz bir cisme temsili ateş eden bir robot . (temsili ateş top atabilir veya lazer olabilir). Bu konu üzerinde farklı bir fikre de açığım . Ayrıca görüntü işleme yaparak seçilen bir cismin otomatik vurulmasını sağlanabilirse çok daha güzel ..Robot ve görüntü işleme projesi - Elektronik Devre Projeleri

Robot ve görüntü işleme projesi - Elektronik Devre Projeleri

Circle Image
Proje Sahibi : eren07
141 gün önce
Güven Puanı : 50
1 proje girişi    |    0 işlemli    |    0 ödeme yapılmayan