notifications Siz de benzer bir proje yaptırmak istiyorsanız, kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra Proje Ekle bölümünden proje girişi yapabilir ve dakikalar içerisinde onlarca uzmandan fiyat ve teslim süresi teklifleri alabilirsiniz.

Eğer elinizde bu üründen var ve satışını yapmak istiyorsanız kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra Market İşlemleri/Market Ekle bölümünden ürününüzü ekleyebilir ve satışını gerçekleştirebilirsiniz.
Gömülü Yazılım > Diğer İşlemler

RRR Robot Arm matlab simülasyonu

Proje ID: #2330    |    Yayın: 147 gün önce    |    Rapor : Evet
RRR Robot Arm matlab simülasyonu Elektronik, Robotik ve Gömülü yazılım Projeleri için en doğru adres. Projeleriniz için onlarca uzmandan teklifler alın.RRR Robot Arm matlab simülasyonu. Projenin 3 eksenli RRR robotu çalışma uzayı dinamik denklemlerle belirlenecek ve istenilen noktaya girilen koordinatlarla ulaşması sağlanacak. Bunun dışında belirlenen bir polinom denklemi üzerinden de yine robot kolu (çalışma uzayı içerisinde olacak şekilde) gitmek istenilen noktaya ulaşması sağlanacaktır. Proje için herhangi bir çıktı alınmayacak dinamik denklemler sadece word ortamında yazacak ve matlab kodu ayrı bir dosya ile dijital ortamdan gönderilecektir.RRR Robot Arm matlab simülasyonu - Elektronik Devre Projeleri

RRR Robot Arm matlab simülasyonu - Elektronik Devre Projeleri

Circle Image
Proje Sahibi : Hulk08
117 gün önce
Güven Puanı : 30
2 proje girişi    |    0 işlemli    |    0 ödeme yapılmayan