notifications Siz de benzer bir proje yaptırmak istiyorsanız, kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra Proje Ekle bölümünden proje girişi yapabilir ve dakikalar içerisinde onlarca uzmandan fiyat ve teslim süresi teklifleri alabilirsiniz.

Eğer elinizde bu üründen var ve satışını yapmak istiyorsanız kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra Market İşlemleri/Market Ekle bölümünden ürününüzü ekleyebilir ve satışını gerçekleştirebilirsiniz.
Elektrik ve Elektronik > Devre Tasarım ve Üretimi

Rs 232 ile saat bilgisi

Proje ID: #798    |    Yayın: 1184 gün önce    |    Rapor : Hayır
Rs 232 ile saat bilgisi Elektronik, Robotik ve Gömülü yazılım Projeleri için en doğru adres. Projeleriniz için onlarca uzmandan teklifler alın.Rs 232 den gelen T203910122122015 şeklindeki datayi T saniye dakika saat gün ay yıl şeklinde gelmektedir. Sadece saniye  dakika saat kısmını alıp 7 Segmet displayde gösterilecektir. Aynı T data si. Bufferlanip tekrar rs232den gönderilecektir. Plaket ve devresi 1 adet çalışması gerekmektedir. Kodlar gönderilecektir. Gerektiğinde tarafimizca  tekrar yüklenecektir. 4adet gönderilecektir.Rs 232 ile saat bilgisi - Elektronik Devre Projeleri

Rs 232 ile saat bilgisi - Elektronik Devre Projeleri

Circle Image
Proje Sahibi : muratmertgenc
99 gün önce
Güven Puanı : 0
2 proje girişi    |    0 işlemli    |    1 ödeme yapılmayan