notifications Siz de benzer bir proje yaptırmak istiyorsanız, kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra Proje Ekle bölümünden proje girişi yapabilir ve dakikalar içerisinde onlarca uzmandan fiyat ve teslim süresi teklifleri alabilirsiniz.
Elektrik ve Elektronik > Devre Tasarım ve Üretimi

Rüzgar Enerjisinin Potensiyelinin Belirlenmesi

Proje ID: #482   |   Bütçe: Belirtilmemiş   |   Süre: Belirtilmemiş   |   Yayın: 3302 gün önce   |   Rapor : Hayır
Rüzgar Enerjisinin Potensiyelinin Belirlenmesi Elektronik, Robotik ve Gömülü yazılım Projeleri için en doğru adres.Bitirme projesi : Rüzgar gülünün potensiyelinin belirlenmesi için bir adet ölçüm yapan alet yapılacaktır. Hali hazırda bu konuda  yapılmış proje bulunmaktadır. Yapılan projenin linki aşağıdadır.

http://eee.ktu.edu.tr/bitirme.dosyalar/bitirme_projeler_archive/06_2013-2014_Bahar/243463%20Murat%20KAHRIMAN/243463%20Murat%20KAHRIMAN_7p8vxj.pdf

Hali hazırda link te belirttiğim projeyi yapıp teslim edeceğim. Yapılan herşey step step projede anlatılmıştır. Ancak bu projede rüzgar ve dalga enerjisi için 2 ayrı set yapılmıştır. Ben sadece rüzgar enerjisinin potensiyelinin ölçümünü yapacağım. Başka işte çalışma durumum olduğundan bu projeyi yapmaya zamanım yok. Bu projenin tez olan yazılı kısmını kendim burdaki linkteki gibi yapıp çevireceğim. Ancak deney setini projede anlatılan şekilde yapılmasını;aynı parca,yazılım ve kodların hiç bir farkı olmadan kullanarak yapılması için sizden en kısa sürede teklif bekliyorum.

Projeyi 19 mayıstan sonra sunmam gerekiyor. en az 2 -3 gün demo ölçüm yapmak gerek o yüzden 15 mayıs civarı en kısa sürede yapılması benim için iyi olur. Kolay gelsin.

Rüzgar Enerjisinin Potensiyelinin Belirlenmesi

Rüzgar Enerjisinin Potensiyelinin Belirlenmesi

flash_auto acil
Circle Image
Proje Sahibi : trakyian
2663 gün önce
Güven Puanı : 100
1 proje girişi    |    1 işlemli    |    0 ödeme yapılmayan

Proje ile ilgili soru sor

Henüz proje ile ilgili soru sorulmamış