notifications Siz de benzer bir proje yaptırmak istiyorsanız, kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra Proje Ekle bölümünden proje girişi yapabilir ve dakikalar içerisinde onlarca uzmandan fiyat ve teslim süresi teklifleri alabilirsiniz.

Eğer elinizde bu üründen var ve satışını yapmak istiyorsanız kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra Market İşlemleri/Market Ekle bölümünden ürününüzü ekleyebilir ve satışını gerçekleştirebilirsiniz.
Elektrik ve Elektronik > Devre Şematiği ve Baskı Devre

Senkron Check Devresi (Bitirme Projesi Çok Acil)

Proje ID: #1577    |    Yayın: 689 gün önce    |    Rapor : Hayır
Senkron Check Devresi (Bitirme Projesi Çok Acil) Elektronik, Robotik ve Gömülü yazılım Projeleri için en doğru adres.Merhaba,
Acil olarak bitirme tezi olarak senkron-check devresi teslim etmem gerekiyor.
Simüle olarak iki taraftan gerilim gelecek. (220 V 50 Hz şebekeden). Bir tarafı sabit olacak. Diğer tarafı pot yardımıyla gerilim ve frekans ayarlanabilir olacak (gerilim 200-240 , frekans 45-55 Hz arası gibi bir yeterli olacaktır.) Pic üzerinden kontrol edilecek. Örneğin; %5 gerilim farkı ve %2 frekans farkında senkron ok olacak diye (net değerleri netleştirmek konusundan konuşabiliriz). Gerçek senkron gibi faz açısı yönü vs. olmayacak sadece gerilim ve frekansa bağlı olacak.
Bunun için pretous simülasyonu, pic programa ve  bakır plaket üzerinde hazırlanmış devre talep ediyorum .(Kitap döküman ve kısmını kendim halledeceğim.)
İlgilenen arkadaşlarının acil dönüş yapmasını umuyorum.
Saygılarımla,
İyi GünlerSenkron Check Devresi (Bitirme Projesi Çok Acil)

Senkron Check Devresi (Bitirme Projesi Çok Acil)

Circle Image
Proje Sahibi : Tskn
687 gün önce
Güven Puanı : 50
1 proje girişi    |    0 işlemli    |    0 ödeme yapılmayan