notifications Siz de benzer bir proje yaptırmak istiyorsanız, kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra Proje Ekle bölümünden proje girişi yapabilir ve dakikalar içerisinde onlarca uzmandan fiyat ve teslim süresi teklifleri alabilirsiniz.
Elektrik ve Elektronik > Devre Tasarım ve Üretimi

Sensör ve GPS datasının GSM üzerinden paylaşımı

Proje ID: #1627   |   Bütçe: Belirtilmemiş   |   Süre: Belirtilmemiş   |   Yayın: 1833 gün önce   |   Rapor : Evet
Sensör ve GPS datasının GSM üzerinden paylaşımı Elektronik, Robotik ve Gömülü yazılım Projeleri için en doğru adres.Merhaba,
Sensör vasıtasıyla toplanan verilerin belirli sıklıkta gps lokasyon bilgisi ile birlikte gsm şebekesi üzerinden http protokolü ile bir web servise iletilmesini kapsayan bir projeye ihtiyaç duymaktayım. Sensör tespit ettiği datayı rx/tx üzerinden göndermektedir. GPS/GPRS için combo modüller (ZTE2618, SIM908, vb) veya ayrı modüller kullanılabilir. Sensörler yurtdışından sipariş edildiği için henüz mevcut değil, ancak ihtiyaç duyulan diğer elemanları fiziksel olarak gönderebilirim. Bu süre zarfında herhangi bir rxtx sensör ile test yapılabilir. Proje ile ilgili geliştirmeler tamamlandıktan sonra üretime geçilebilecek yeterlilikte teknik dokümana da ihtiyaç duyulmaktadır. İhtiyaç halinde daha detaylı bilgi paylaşabilirim.
Teşekkürler,
Alper AYDINSensör ve GPS datasının GSM üzerinden paylaşımı

Sensör ve GPS datasının GSM üzerinden paylaşımı

Circle Image
Proje Sahibi : alperaydyn
1829 gün önce
Güven Puanı : 50
1 proje girişi    |    0 işlemli    |    0 ödeme yapılmayan

Proje ile ilgili soru sor

Henüz proje ile ilgili soru sorulmamış