notifications Siz de benzer bir proje yaptırmak istiyorsanız, kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra Proje Ekle bölümünden proje girişi yapabilir ve dakikalar içerisinde onlarca uzmandan fiyat ve teslim süresi teklifleri alabilirsiniz.
Elektrik ve Elektronik > Devre Tasarım ve Üretimi

Sera Otomasyonu

Proje ID: #818   |   Bütçe: Belirtilmemiş   |   Süre: Belirtilmemiş   |   Yayın: 2080 gün önce   |   Rapor : Evet
Sera Otomasyonu Elektronik, Robotik ve Gömülü yazılım Projeleri için en doğru adres. Projeleriniz için onlarca uzmandan dakikalar içerinde teklifler alın.Merhaba,
Bir üniversite tezi olarak hazırlanan sera otomasyonu için elektronik devre oluşturulması gerekiyor. Tüm yazılım ve donanım teknik detayları tezde mevcut. Elektronik devre şemaları da... Aşağıda örnek olarak blok diyagramı görebilirsiniz. İlgilenen arkadaşlar ile tezi paylaşacağım. Dediğim gibi tasarım gerekmiyor, sadece tezi inceleyip orada tüm detayları verilen devreyi imal etmek gerekiyor.
 
Teşekkürler
 

 Sera Otomasyonu - Elektronik Devre ve Robot Tasarım Projeleri

Sera Otomasyonu - Elektronik Devre ve Robot Tasarım Projeleri

money tazminat
Circle Image
Proje Sahibi : MaviKaan
1689 gün önce
Güven Puanı : 50
1 proje girişi    |    0 işlemli    |    0 ödeme yapılmayan

Proje ile ilgili soru sor

Henüz proje ile ilgili soru sorulmamış


ÖNEMLİ UYARI !

Proje Tazminat dopinglidir! İşveren uzman seçimi gerçekleştirip, teklif bedelini havuz hesabına aktardıktan sonra; teklifi seçilen uzmanın da 3 iş günü içerisinde teklif bedelinin 25% ini havuz hesabına aktarması gerekmektedir.

Projenin başarıyla tamamlanması durumunda uzmanın havuz hesabına yatırdığı 25% lik tazminat bedeli; hiç bir kesinti yapılmadan uzmana tekrar iade edilecektir.
Projenin zaman aşımından dolayı iptal edilmesi durumunda; uzmanın havuz hesabına aktardığı 25% lik tazminat bedeli işverenin bakiyesine aktarılacaktır.
Projenin reddedilmesi durumunda, proje jüri incelemesine gidecek ve tazminat bedeli ve proje durumu hakkında karar alınacaktır.
Teklifte belirtilen süre için işveren ücreti havuz hesabına yatırdıktan sonra geri sayım başlatılacaktır.
Bu projeye teklif veren uzmanlar bu koşulları kabul etmiş sayılacaklardır!

Seçilen uzmanın tazminat bedelini 3 gün içerisinde havuz hesabına aktarmaması durumunda cezai işlemler uygulanabilecektir.