notifications Siz de benzer bir proje yaptırmak istiyorsanız, kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra Proje Ekle bölümünden proje girişi yapabilir ve dakikalar içerisinde onlarca uzmandan fiyat ve teslim süresi teklifleri alabilirsiniz.

Eğer elinizde bu üründen var ve satışını yapmak istiyorsanız kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra Market İşlemleri/Market Ekle bölümünden ürününüzü ekleyebilir ve satışını gerçekleştirebilirsiniz.
Elektrik ve Elektronik > Devre Tasarım ve Üretimi

seri iletişim devresi

Proje ID: #264    |    Yayın: 1434 gün önce    |    Rapor : Evet
seri iletişim devresi Elektronik, Robotik ve Gömülü yazılım Projeleri için en doğru adres. Projeleriniz için onlarca uzmandan teklifler alın.Bir sistem için şemadaki devreye ihtiyacım var.İnput devresindeki butona basıldığında output devresindeki led yanacak bırakıldığında sönecek.Output devresindeki ledlerin yerine 7&10 arası amperlik transistör kullanılacak. sistem 24 volt elektrikle çalışacak.Yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkürederim.
Baskı plaket devresi,pic yazılımı,vs herşeyi tam olmalı.Konuya çok hakim olmadığım için yazdığım bir yanlış ifade veya terim varsa özürdilerim
 
seri iletişim devresi - Elektronik Devre Projeleri

seri iletişim devresi - Elektronik Devre Projeleri

Circle Image
Proje Sahibi : bieboys
293 gün önce
Güven Puanı : 30
2 proje girişi    |    0 işlemli    |    0 ödeme yapılmayan