notifications Siz de benzer bir proje yaptırmak istiyorsanız, kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra Proje Ekle bölümünden proje girişi yapabilir ve dakikalar içerisinde onlarca uzmandan fiyat ve teslim süresi teklifleri alabilirsiniz.

Eğer elinizde bu üründen var ve satışını yapmak istiyorsanız kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra Market İşlemleri/Market Ekle bölümünden ürününüzü ekleyebilir ve satışını gerçekleştirebilirsiniz.
Elektrik ve Elektronik > Devre Tasarım ve Üretimi

ses kayıt

Proje ID: #571    |    Yayın: 1270 gün önce    |    Rapor : Hayır
ses kayıt Elektronik, Robotik ve Gömülü yazılım Projeleri için en doğru adres. Projeleriniz için onlarca uzmandan dakikalar içerinde teklifler alın.merhabalar. ben ses kayıt yapan bir cihaza ses yükleyerek bunu tuş sayesinde geri dinlemek istiyorum. örneğin din kültürü dersindeki bir çocuk tuşa bastığında duayı dinleyecek farklı bi tuşa bastığında duanın türkçesini dinleyecek.. bunun gibi 5 dua ve 5 te türkçesi olmak üzere  toplamda 10 anahtarlarla butona ayrılan bi proje istiyorum. not: her bir duanın süresi 25-30 sn arasında.. türkçe anlmlarıyla beraber  toplamda 300 sn lik bi kayıt istiyorumses kayıt - Elektronik Devre ve Robot Tasarım Projeleri

ses kayıt - Elektronik Devre ve Robot Tasarım Projeleri

Circle Image
Proje Sahibi : yasin
657 gün önce
Güven Puanı : 50
1 proje girişi    |    0 işlemli    |    0 ödeme yapılmayan