notifications Siz de benzer bir proje yaptırmak istiyorsanız, kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra Proje Ekle bölümünden proje girişi yapabilir ve dakikalar içerisinde onlarca uzmandan fiyat ve teslim süresi teklifleri alabilirsiniz.
Elektrik ve Elektronik > Devre Tasarım ve Üretimi

SES KAYIT VE DİNLEME DEVRESİ

Proje ID: #607   |   Bütçe: Belirtilmemiş   |   Süre: Belirtilmemiş   |   Yayın: 3250 gün önce   |   Rapor : Evet
SES KAYIT VE DİNLEME DEVRESİ Elektronik, Robotik ve Gömülü yazılım Projeleri için en doğru adres. Projeleriniz için onlarca uzmandan teklifler alın.Sayın uzman arkadaşlar;
http://320volt.com/pic16f876a-sandisk-sd-kart-ses-kayit-calma/
    Linkteki proje gibi sd karta ses kaydedip çalan bir devre yapmak istiyorum. pic ve sd kart ile olmak zorunda. Linkteki projeyi ben denedim fakat 2 3 saniyelik bir kayıt ve dinleme söz konusu. sonra hata ledi yanıyor. 2 3 saniyelik kayıtta sd karta yapılmıyor. zaten hata verme nedeni de bu. pic, kendi hafızasına kayıt yapıyor sanırım. hafıza dolunca da duruyor.
   Linkteki proje de yazılım da mevcut. Yapacak olan kişinin bana kodları ile donanımı teslim etmesi gerekiyor. tekliflerinizi bekliyorum iyi çalışmalar
 
 SES KAYIT VE DİNLEME DEVRESİ - Elektronik Devre Projeleri

SES KAYIT VE DİNLEME DEVRESİ - Elektronik Devre Projeleri

flash_auto acil money tazminat
Circle Image
Proje Sahibi : Huseyin_fINDIKC
2663 gün önce
Güven Puanı : 40
3 proje girişi    |    1 işlemli    |    0 ödeme yapılmayan

Proje ile ilgili soru sor

Henüz proje ile ilgili soru sorulmamış


ÖNEMLİ UYARI !

Proje Tazminat dopinglidir! İşveren uzman seçimi gerçekleştirip, teklif bedelini havuz hesabına aktardıktan sonra; teklifi seçilen uzmanın da 3 iş günü içerisinde teklif bedelinin 25% ini havuz hesabına aktarması gerekmektedir.

Projenin başarıyla tamamlanması durumunda uzmanın havuz hesabına yatırdığı 25% lik tazminat bedeli; hiç bir kesinti yapılmadan uzmana tekrar iade edilecektir.
Projenin zaman aşımından dolayı iptal edilmesi durumunda; uzmanın havuz hesabına aktardığı 25% lik tazminat bedeli işverenin bakiyesine aktarılacaktır.
Projenin reddedilmesi durumunda, proje jüri incelemesine gidecek ve tazminat bedeli ve proje durumu hakkında karar alınacaktır.
Teklifte belirtilen süre için işveren ücreti havuz hesabına yatırdıktan sonra geri sayım başlatılacaktır.
Bu projeye teklif veren uzmanlar bu koşulları kabul etmiş sayılacaklardır!

Seçilen uzmanın tazminat bedelini 3 gün içerisinde havuz hesabına aktarmaması durumunda cezai işlemler uygulanabilecektir.