notifications Siz de benzer bir proje yaptırmak istiyorsanız, kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra Proje Ekle bölümünden proje girişi yapabilir ve dakikalar içerisinde onlarca uzmandan fiyat ve teslim süresi teklifleri alabilirsiniz.
Elektrik ve Elektronik > Devre Tasarım ve Üretimi

sese duyarlı musluk

Proje ID: #762   |   Bütçe: Belirtilmemiş   |   Süre: Belirtilmemiş   |   Yayın: 3147 gün önce   |   Rapor : Hayır
sese duyarlı musluk Elektronik, Robotik ve Gömülü yazılım Projeleri için en doğru adres. Projeleriniz için onlarca uzmandan teklifler alın.Sese duyarli musluk bu muslukta normalde iki vana var sicak ve soguk bu vanalari acmaya kapatmaya veya acmaya gerek yok bu musluk a ses verdiginde sesi algilayip sicak soguk suyu akgilayip acip kapatacak bu musluk heryelerde kullanilabilir 
NOT; BU MUSLUK DAYANIKLI VE  KULLANISLI OLACAK sese duyarlı musluk - Elektronik Devre Projeleri

sese duyarlı musluk - Elektronik Devre Projeleri

flash_auto acil money tazminat
Circle Image
Proje Sahibi : huseyin_candan
2726 gün önce
Güven Puanı : 10
10 proje girişi    |    1 işlemli    |    0 ödeme yapılmayan

Proje ile ilgili soru sor

Henüz proje ile ilgili soru sorulmamış


ÖNEMLİ UYARI !

Proje Tazminat dopinglidir! İşveren uzman seçimi gerçekleştirip, teklif bedelini havuz hesabına aktardıktan sonra; teklifi seçilen uzmanın da 3 iş günü içerisinde teklif bedelinin 25% ini havuz hesabına aktarması gerekmektedir.

Projenin başarıyla tamamlanması durumunda uzmanın havuz hesabına yatırdığı 25% lik tazminat bedeli; hiç bir kesinti yapılmadan uzmana tekrar iade edilecektir.
Projenin zaman aşımından dolayı iptal edilmesi durumunda; uzmanın havuz hesabına aktardığı 25% lik tazminat bedeli işverenin bakiyesine aktarılacaktır.
Projenin reddedilmesi durumunda, proje jüri incelemesine gidecek ve tazminat bedeli ve proje durumu hakkında karar alınacaktır.
Teklifte belirtilen süre için işveren ücreti havuz hesabına yatırdıktan sonra geri sayım başlatılacaktır.
Bu projeye teklif veren uzmanlar bu koşulları kabul etmiş sayılacaklardır!

Seçilen uzmanın tazminat bedelini 3 gün içerisinde havuz hesabına aktarmaması durumunda cezai işlemler uygulanabilecektir.