notifications Siz de benzer bir proje yaptırmak istiyorsanız, kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra Proje Ekle bölümünden proje girişi yapabilir ve dakikalar içerisinde onlarca uzmandan fiyat ve teslim süresi teklifleri alabilirsiniz.
Elektrik ve Elektronik > Devre Tasarım ve Üretimi

Sıcaklık Kayıt Cihazı

Proje ID: #377   |   Bütçe: Belirtilmemiş   |   Süre: Belirtilmemiş   |   Yayın: 3193 gün önce   |   Rapor : Hayır
Sıcaklık Kayıt Cihazı Elektronik, Robotik ve Gömülü yazılım Projeleri için en doğru adres. Projeleriniz için onlarca uzmandan teklifler alın.Merhabalar,
Yapmakta olduğum bir çalışma için sıcaklık verisini bilgisayara benim belirleyebileceğim aralıklarla (örn: 1 sn, 2 sn, 5 sn, 10 sn vs. gibi) kaydedebilecek PIC kullanan (farklı önerilere açığım) bir devreye ihtiyacım var. Haberleşme için USB veriyolu kullanılması gerek. Ölçümler 10 ile 90 derece santigrad aralıklarında gerçekleşecek ve bu sıcaklıklarda yanılma payı 0.1 - 0.2 derece gibi olan bir sensör kullanılması gerekli. Devre üzerinde bir LCD ekran olabilir veya cihazın usb bağlantısının aktif/pasif olma durumuna göre yeşil/kırmızı ledler kullanılabilir ekran yerine.
Bilgisayar yazılımının çok komplike olmasına gerek yok. Değerleri anlık olarak ekranda göstermesi, ölçüm zaman aralığını sorması ve ölçüm bittiğinde kaydettiği değerleri CSV veya XLS formatında kayıt etmesi yeterlidir. Elimden geldiğince derdimi anlatmaya çalıştım. Soruları olanlar veya farklı bir önerisi olanları da dinlemeye açığım.İlginize teşekkür ederim.  
Saygılarımla.Sıcaklık Kayıt Cihazı - Elektronik Devre Projeleri

Sıcaklık Kayıt Cihazı - Elektronik Devre Projeleri

Circle Image
Proje Sahibi : mkrkmz
2497 gün önce
Güven Puanı : 100
1 proje girişi    |    1 işlemli    |    0 ödeme yapılmayan

Proje ile ilgili soru sor

Henüz proje ile ilgili soru sorulmamış